Woojer ile Müziği İliklerinizde Hissedeceksiniz

Kulaklıklarınızın son derece etkileyic bir sese sahip olmasını ve yüksek bas vermesini elbette ki isteriz. Yalnız bunun için pahalı kulaklıklar almamız gerekirken, bu yönde yaptığımız harcamaların zamanla cüzdanımızı boşalttığını göreceksiniz. Son çıkan ürünlerle beraber bu yönde de kârlı çıkacağımız noktada gelişmeler yaşandı. Kıyafetimizin yakasına tutuşturduğumuz bir aparat ile bu söylediklerimize daha ucuz yoldan sahip olma şansına erişmiş bulunuyoruz.

Woofer ile Etkileyici Ses Kalitesi

Woojer ile hayalleriniz gerçek oluyor. Daha kaliteli ses ve daha güçlü bas isteyen herkesin talebini karşılayacak olan bu ürün, tasarımıyla da kullanışlı olacağa benziyor. Kibrit kutusu büyüklüğünde olan bu ürün; müzikseverlerin dinlediklerinden daha da keyif almasını sağlayacak gibi görünüyor. Kullanışlı ve minyatür boyutuyla dikkat çeken ürün dikkat çekecek ve insanları yoğun ilgisiyle karşılaşacaktır.
Kulaklığınızın ucunun Woojer’a yerleştirdiğinizde çıkan ses dalgalarında büyüme etkisi yaratan bu aleti, tasarımcılar göğüs bölümünde kullanmanızı, oradaki kemiklerin boyutunun ve yakınlığının ses seviyesini olumlu etkileyeceğini söylüyorlar.
Bir subwoofer kadar kullanışlı olmamasını boyutuna bağladığımız Wooferlar, küçük olmasına rağmen alkışlanacak düzeyde performans gösteriyor. Ayrıca bu aygıtı oyun konsollarında da deneme imkanınız bulunuyor. Oyunların seslerini daha iyi algılayarak, kendinizi adeta oyunun içinde hissedebilmenizi sağlayabilecek bir ürün ile ortaya çıkıyor. Şarj edilebilir ve taşınabilir bir yapıya sahip olan bu aygıt, herkesin göğsünde taşıyacağı aygıt olacak. Kendi web sitesinde satışa sunulan bu aygıtın değeri ise 69,99 USD olarak belirlenmiş.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0