Worms 3 iOS Oyunu

İlk olarak bilgisayarlarda yer aldıktan sonra yavaş yavaş mobil platforma doğru kayan Worms serisi, 3. oyunu ile Apple kullanıcılarının baş tacı haline geldi. Eğlencenin ön planda olduğu Worms 3, iOS işletim sistemine sahip cihazlar için yayınlandı.

Solucanınızı alıp düşman solucanları ortadan kaldırmanız gerekiyor. Eğer, bilgisayarda oynamışsanız bu oyunun multiplayerının ne kadar eğlenceli olduğunu zaten biliyorsunuzdur. Multiplayer seçeneği şimdi mobil platform için de geçerli. Dünya çapında yüz binlerce insan ile Worms 3 oynayabilirsiniz.

Worms 3 1

Amacınız, solucanınızı kontrol ederek düşman solucanları öldürmek. Bunun için onlarca silahınız olacak. Fakat, her silahın miktarı ve kullanım şekli farklı. Kısacası, DOTA 2 gibi, her bir hareket için farklı bir silah seçmeli veya farklı bir atış denemelisiniz.

Oyun, kesinlikle şansın çok fazla etkili olmadığı bir şekilde gelişmekte. Silahınızı nasıl kullanacağınızı, bulunduğunuz konumda en iyi kullanılacak silahın hangisi olduğunu bildiğiniz sürece, oyunda başarıyı yakalayabilirsiniz. Ayrıca halat gibi pek çok ekstra ürün de oyunda yer almaktadır.

İnternet erişiminizin olmadığı zamanlarda da Single Player modunu çalıştırarak, botlara karşı güzel bir oyun sergileyebilirsiniz.

Worms 3 iOS oyununu 1.99 TL ‘lik bir fiyat ile App Store’da bulabilir ve bu oyunu cihazınıza rahatlıkla yükleyebilirsiniz.

Şimdiden hepinize iyi oyunlar ve şanslı atışlar diliyorum.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0