Xbox One S Tüm Dünyada Tükenmek Üzere

Microsoft’un geliştirilmiş konsolu olan Xbox One S’in beyaz modeli tüm dünyada neredeyse stokları tüketti.

Microsoft’un kısa süre önce Türkiye’de satışa çıkardığı beyaz renkli Xbox One S modeli, tüm dünyada tüm satıcılarda neredeyse bitti.
Ürünü incelediğimizde boyut olarak eski Xbox One’a göre gözle görülecek kadar zayıflamış duruyor. %40 oranında zayıflamış olan Xbox One S şuan satın alacaklar mecburen 2TB modelini satın alabilecekler. 1TB ve 500GB modelleri şuan piyasaya çıkmadı. Yakın zamanda sunulması bekleniliyor. ayrıca 4K görüntü ve HDR desteği sunan şuan tek konsol demek mümkün.

Şuan elimizdeki bilgilere göre ilk bakışta 2TB olan ve beyaz renge sahip olan Xbox One S’in beyaz rengi malesef stoklarda kalmaması veya çok az bir sayıda kaldığını siz burayı okurken kalan 3-5 stoğunda bittiğini düşünüyoruz. Ayrıca belirtelim Türkiye’de tanıtılmasının ardından verilen bilgilere beyaz modelin sınırlı üretildiğini ve daha üretilmeyeceği yönünde açıklamalar yapılmıştı. Şuan olarak neler olur bilinmiyor. Tek bilinen stoğun tükendiği.

2TB’lık modeli satın alacaksanız ve yaşadığınız yerde stok tükenmiş ise tek seçenek olarak  Gears of War özel sürümü alabilirsiniz.

Xbox One S‘in 1 TB ve 500GB modelleri elbette yakın zamanda biyasaya sunulacak.Hemen almak isterseniz 2TB’lik beyaz modeli sadece 1899 TL karşılığında tükenmeden alabilirsiniz.

2TB şuan için hem pahalı hemde gereksiz olduğunu düşünüyorum. Bence bekleyip 500GB veya 1TB alınabilir.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0