Ana SayfaTeknoloji HaberleriXbox One Türkiyedeki Son Durumu

Xbox One Türkiyedeki Son Durumu

-

Fotoğraftan İnsan ve Nesne Silme Uygulamaları 2023

Mükemmel bir fotoğrafa sahipseniz, ancak arka planda istenmeyen biri veya bir şey varsa, bir "nesneleri...

Düzenlenen sohbet toplantısında basın mensuplarıyla bir araya gelen Micrpsoft Türkiye genel Müdürü Tamer Özmen ile üst düzey yöneticiler Tarık Tüzünsü, İpek Baykurt ve Behice Funda planlarından bahsederken, merak edilen bazı konular hakkında da önemli bilgiler paylaştılar.Pek çok oyun severin merakla beklediği Xbox One’ın eylül ayında Türkiye’de satışa sunulacağı daha önce açıklanmıştı.

İlk günden bu yana Xbox One’ı Kinect ile birlikte satan Microsoft, Kinect’siz Xbox One satmaya başlayacağını da geçtiğimiz günlerde duyurmuştu. Şirketin son açıklamasının ardından Türkiye’deki Xbox One satışlarında odak noktasının ne olacağı sorusu gündeme gelmişti. Microsoft Türkiye yöneticileri konsolun Türkiye’deki satışlarında odak noktasının Kinect’li paketlerde olacağını belirtti.

xbox one 2Xbox One satışa sunulduktan sonra Xbox 360 satışlarının süreceğini belirten Microsoft Türkiye yöneticileri, Xbox Live’da yerel içeriklerin de sunulacağını ve bu konuda görüşmelerin sürdüğünü ifade etti. Geniş bir içerik yelpazesinin sözünü veren ekip, başlangıçta olmasa bile kısa süre içinde kullanıcılara çok sayıda yerel içerik ulaştırılacağının altını çizdi. Eylül ayı itibarıyla üreticilerden gelen cihaz sayısının artacağını öngören Microsoft Türkiye ekibi, Surface benzeri cihazların ivme kazanmasını bekliyor. Xbox One’ı da eylül içinde satışa sunacak olan şirket, oyun konsolu pazarındaki payını ciddi ölçüde artırmayı hedefliyor. Yani şimdilik eylul ayını beklemek durumundayız.

-- Reklam --

Samsung Galaxy A34’ün Teknik Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı

Samsung her zaman üst düzey modellerden sonra orta seviye cihazlarını piyasaya sürmüştür. Markanın üretim hattında Galaxy A34 ve Galaxy...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz