Ana SayfaOyunXbox One'ya Sevindirici Haber

Xbox One’ya Sevindirici Haber

-

Halo: Nightfall dijital serisi. Xbox One’a geliyor Ünlü yönetmen Ridley Scott’ın Xbox Studios ile birlikte Halo ilişkili bir şeyler yaptığına dair söylentiler vardı ve bu doğru çıktı gibi görünüyor. Microsoft E3 kapsamında düzenlediği basın toplantısında Halo: Nightfall’un resmi duyurusunu gerçekleştirdi. Önümüzdeki kasım ayında Xbox One için çıkacak ve eski Halo oyunlarının yıldönümü versiyonu olan THe Master Chief Collection koleksiyonunun bir parçası olan bu projede yönetmenliği Sergio Mimica-Gezzan, yapımcılığı ise Ridley Scott üstleniyor.

Nightfall Microsoft’un hem oyun hem de eğlence stüdyosundan yararlanarak geniş kapsamlı ve birbirine dayalı bir deneyim oluşturduğu ilk gerçek örnek olma özelliği taşıyacak. Sonuçlarını ve insanların ne kadar ilgi gösterdiğini ilerleyen aylarda göreceğiz. Ancak ilerleyen ayları beklemeden şimdiden donanım için açılmış face sayfaları ve açılmış web sitelerine duyulan büyük ilgi ile ürünün epey bir dikkat çekip alıcılarını mutlu edecekmiş gibi duruyor.

Üstelik bu ürünün okulların kapanış tarihine gelmeside öğrenciler için iyi oldu Xbox One’ya sahip olan tüm öğrenciler özellikle yaz tatilinde bu oyunları bol bol oynuyacak diyebiliriz hem Xbox One satış oranları bir dönem artacaktır hemde Halo’ya duylan ilgi artacaktır.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.