Xiaomi 22 Temmuz da Mi 4’ü tanıtacak

Xiaomi Mi 4 yakında tanıtılacak

Öyle görünüyor ki Çin merkezli yeni akıllı telefon üreticisi Xiaomi çok yakın sürede yeni amiral gemisi olacak olan akıllı telefonu Mi 4’ü tanıtacak. Şuanda görünen tarihe göre yeni amiral gemilerini 22 Temmuzda tanıtacaklar. Şirketin başkanlarından birisi olan Lei Jun Weibo hesabından yazdığı duruma göre elbette bu tarih öne çıkıyor.

Yeni ürünün nasıl bir  özelliğe sahip olacağı hakkında ise çokta fazla bir detay yok. Fakat önümüzdeki günlerde mutlaka cihazın görseli ve detaylı bilgileri de gelecektir. En kuvvetli bilgilerin arasında ise elbette metal malzeme kullanılacak bir cihaz olduğu. Genel olarak sızıntılara baktığımızda ise Mi 4, 5.2-inç Full HD ekrana sahip olacak ve Snapdragon 801 veya 805 kullanılacak. Cihazın 3 GB Ram’e ve 16 GB’lık depolama kapasitesine sahip olması bekleniyor.

Elbette kamera için de 13 MP bir kamera fotoğraf düşkünlerinin en büyük beklentilerinin arasında yer alıyor. Yeni amiral gemisi LTE destekli olarak çıkacak muhtemelen de 22 Temmuz da yapılacak olan tanıtım ile cihazın tam olarak hangi özelliklere sahip olacağını göreceğiz.

 

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0