Xiaomi ABD Pazarında Yükselecek

Teknolojinin son yıllarda ortaya attığı ve tutkunları tarafından vazgeçilmez bir halde bulunan akıllı telefonlar, kullanıcıların beğenisini kazanarak tercih edilmek için, söz konusu üretildikleri teknoloji firmaları arasında büyük bir yarış sergilerken; bu rekabet ortamına her geçen gün yeni bir markanın farklı bir modeli eklenme sürecine giriyor.

Xiaomi’de Amerika Hesapları

Xiaomi'den Son hamle

Xiaomi Amerika piyasasına hızlı bir giriş yapacak


Akıllı telefon tercihi yapmak elbette ki çok zor olduğunun farkındasınızdır. Bunun sebebi olarak gösterilen değerlendirmelerden en fazla dikkat çekeni ise, her firmanın bu tür Android uyumlu mobil çıkarmaya başlaması olarak söylenebilir.

Son olarak Çin’in en büyük teknoloji firması olarak adından sıkça söz ettiren Xiaomi, son zamanlarda adından sıkça söz ettirerek, akıllı telefon piyasasında farklı özelliklere sahip mobil cihazlar bulundurmasıyla dikkat çeken bir teknoloji şirketiydi. Çin firması şimdiki günlerde ise Amerikan akıllı telefon piyasasına hızlıca giriş yapmanın planlarını yaparak, harekete geçmeyi bekliyor.

Gerekeli açıklamalarda ulunan xiaomi CEO’su Bin Lin, gerek mağazalarda gerekse de sanal ortamda ürünlerini pazarlayacaklarını söyledi. Yalnızca akıllı telefon konusunda satış rakamlarını yükseltmeyi hedeflemediklerini belirten şirket yöneticisi; aynı zamanda online satış kanalından akıllı bileklik, taşınabilir şarj aleti ve kulaklık gibi cihazların da Amerika’da kullanılabilmesi yönünde bir atılıma imza atacak.
2015’in son zamanlarında ya da 2016’nın ilk günlerinde Amerikan piyasasına hızlı bir giriş yapmanın hesaplarını yapan Xiaomi’nin neler yapabileceğini zaman içerisinde göreceğiz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0