Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi Akıllı Bir Atkı Satışa Sundu - İşte Detaylar

Xiaomi Akıllı Bir Atkı Satışa Sundu – İşte Detaylar

Atkı 3 saniyede ısınabiliyor ve ısıtmayı üç sıcaklık seviyesine ayarlayabilirsiniz – 38°C, 45°C ve 50°C. Süper geniş ısıtma levhası sadece soğuğa karşı koruma sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda boynu da ısıtıyor.

-

2022 son çeyrekte küresel akıllı telefon üretimi %11 düştü

Trendforce, küresel akıllı telefon pazarıyla ilgili en son araştırmasını yayınlayarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde üretimde düşüş...

Yıl sonu, genellikle bazı bölgelerde sıfırın altındaki sıcaklıklara sahip soğuk hava görülüyor. Kışa hazırlık olarak Xiaomi, Youpin platformunda akıllı sıcaklık kontrollü bir atkıyı piyasaya sürdü.

Yeni ürün ilk olarak Xiaomi’nin CEO’su Lei Jun tarafından duyuruldu ve böylece ürüne verilen yüksek önemi vurguladı. Akıllı ısıtıcı atkı, kullanıcıyı sıcak tutabilme özelliğine sahip ve bunu yapmak için yerleşik bir DuPont ısı yalıtım dolgu malzemesi kullanıyor.

Aynı şekilde yüksek saflıkta karbon nanotüp film ısıtma teknolojisinin yanı sıra bir sıcaklık sensörünü de benimsiyor. Atkı 3 saniyede ısınabiliyor ve ısıtmayı üç sıcaklık seviyesine ayarlayabilirsiniz – 38°C, 45°C ve 50°C. Süper geniş ısıtma levhası sadece soğuğa karşı koruma sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda boynu da ısıtıyor.

Xiaomi-atki

Diğer açılardan, atkı aşırı akım, aşırı sıcaklık, kısa devre, açık devre ve diğer korumaları destekliyor. Ayrıca, anormallik durumunda sistem otomatik olarak kapanıyor. Ayrıca çamaşır makinesinde yıkanabiliyor.

-- Reklam --

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo'nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023'ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz