Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi Akıllı Saatler Geliyor!

Xiaomi Akıllı Saatler Geliyor!

-

Bir çok alanda kendini gösteren ve ürettiği akıllı telefonlarla adını sıkça duyduğumuz Xiaomin’den yeni bir akıllı saat daha geliyor. Akıllı telefon pazarında bir çok firmaya rakip olan ve Apple, Samsung, LG gibi dev şirketlerle yarışan Çinli firma ürettiği ürünler ile fiyat ve performans bakımından tercih seçeneği olmaya devam ediyor.

Xiaomi’nin şimdide akıllı saat pazarına gözünü dikmiş gibi duruyor. En son olarak Huawei‘nin katıldığı ve fiyat bakımdan eleştirildiği akıllı saat dünyasında yerini alacak gibi görünüyor.

Xiaomi’nin rakipleri hangi akıllı saatler?

Xiaomi Akıllı Saatl

Çıkan haberler arasında yer alan iddialara bakacak olursak, Apple Watch‘a rakip olarak çıkarılması planlanan saatlerin tasarımı ve ismi ise dikkat çekici.

MiWatch adıyla piyasa sürülmesi beklenen ve fırçalanmış metal kasaya sahip olacağı iddia edilen yeni model nasıl olacak merak konusu.

Xiaomi‘nin üreteceği saatlerde bir çok özelliğin yanı sıra nabız ölçme gibi önemli uygulamalarında olacağı ve akıllı saatler haricinde MiBand adında bileklikler ile kullanıcıların karşısına çıkacağı yazılan haberler arasında.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here