Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi bu sefer Singapur'da rekorunu kırdı

Xiaomi bu sefer Singapur’da rekorunu kırdı

-

Yılbaşı İçin En İyi 10 Teknolojik Hediye Fikri

Yeni yıla yaklaşırken ve fiyatlar bir hayli artarken uygun hediyeyi alabilmek de bir hayli zorlaştı....

Xiaomi’den bir rekor satış daha!

Xiaomi’nin satışlarının ne kadar büyük raddelere ulaştığını size an be an haberlerimiz ile bildiriyoruz. Çok kısa bir süre önce Hindistan pazarına da giriş yaptığını duyurduğumuz Xiaomi şimdi de Singapur da kendi rekorunu kırdı. Ülkemize de yakın zamanda gelmesini beklediğimiz Xiaomi Singapur’da da ilk phablet modeli olan Redmi Note ile rekonu kırdı.

Satış rakamlarını gittikçe arttıran Xiaomi’nin Redmi Note isimli phableti Singapurda satışa çıkarılmasının hemen ardından 75 saniye içerisinde 5.000 adet satmayı başardı. Çok kısa bir süreç içerisinde ulaşılan bu rakam ile birlikte Xiaomi satış rekorları arasına yeni bir rekorunu daha eklemiş oldu.  Belki 5.000 adet ilk bakışta oldukça düşük gibi görünüyor olabilir bu nedenle ek bir bilgi daha vermek gerekiyor ki Singapur nüfusu çok geniş olmadığı için 5.000 gayet iyi bir rekor olarak görülüyor. Kısa süre sonra ülkemize gelecek olan Xiaomi bakalım ülkemizde neler yapacak?

-- Reklam --

Xiaomi Host Mini Özelliklerini Sızdırıldı!

Günümüzün en büyük teknoloji firmalarının başında gelen Xiaomi, Host Mini modelinin özelliklerini sızdırdı.Xiaomi son yıllarda çıkardığı ürünler ile beraber...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz