Xiaomi Mi 5S Geliyor!

Çin üreticilerinden olan ve mobil bakımdan önemli bir yere sahip olan Xiaomi, yeni bir model üreteceği ve piyasaya sağlam bir giriş yapacağı belirtildi.

Konu hakkında gelen bilgilerde Xiaomi Mi 5S için detaylar gelirken ciddi anlamda güçlü bir modelin piyasaya giriş yapacağı ifade edildi.

Xiaomi Mi 5S’de Neler Var?  

Xiaomi Mi 5S ile gelecek olan yenilikler merak edilirken son gelen bilgilerde cihazın 6 GB RAM ile geleceği ifade edildi . Böylece RAM’in yüksek olması cihazın performansını oldukça fazla arttırırken diğer donanımlarında üstün özelliklere sahip olduğu görüldü. Hatta SnapDragon 821 işlemcisi ile gelecek olan böyleyece RAM desteği ilede daha aktif bir performans sunacağı düşünülüyor. Bunla sınırlı kalmayan Çin merkezli üretici bataryanın kullanıcılar içim önemini bildiğinden bataryanın mAh değerini oldukça yüksek tutmuş durumda. Tam 3.490mAh olarak gelen batarya ile uzun kullanımlar artık hayal değil.

Xiaomi Mi 5S diğer Özellikleri

Cihazda yer alan diğer ek özellikler ise microUSB, USB Type-C, 256 GB Depolama alanı, Force Touch ve parmak izi okuyucusu.

Cihaz ile ilgili elde edilen diğer bilgilere göre telefondaki özelikler şöyle;

  • 5.15 inçlik Full HD ekran
  • 16 MP arka kamera
  • 3GB RAM/64GB kapasite,
  • 4GB RAM/128GB kapasite,
  • 6GB RAM/256GB kapasite 

bu şekilde yer alan cihazda bataryanın yüksek olması kullanıcıların tercih edilen telefonlar listesi arasına cihazı sokabilir. Bakalım cihazın satışları nasıl olacak merak konusu.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0