Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi Mi Band 3 CEO'nun Kolunda Görüntülendi!

Xiaomi Mi Band 3 CEO’nun Kolunda Görüntülendi!

Xiaomi CEO'sunun kolunda görülen akıllı saat Mi Band 3 mü?

-

Xiaomi’nin CEO’su bugün Mi Band 3 gibi görünen bir akıllı saati giydi. Çinli şirket kısa bir süre önce bir etkinlikte Black Shark adlı yeni oyun odaklı akıllı telefonunu duyurdu. Bu tanıtım sırasında şirketin kurucusu Lei Jun yeni akıllı telefonu kontrol ediyordu. Ancak oyun odaklı telefondan çok kolundaki akıllı saati herkesi şoke etti.

Fotoğraflarda da görülebileceği üzere CEO’nun bileklerinde önceki Xiaomi Mi Band cihazlarının tasarımına benzer tamamen yeni bir akıllı saati ortaya koyuyor. Yaklaşan Mi Band 3 olduğu söylenen cihaz, giyilebilir neslin önceki nesillerinde bulunan rahat lastik bandını koruyor.

Xiaomi Mi Band 3 CEO'nun Kolunda Görüntülendi!

Xiaomi Mi Band 3 Özellikleri

Bununla birlikte ilginç bir şekilde, cam yüzey daha büyük bir OLED ekranın mevcut olabileceğini düşündürerek önemli ölçüde uzatılmış. Ayrıca cam artık lastik kayışının kıvrımlarına karışarak kendi taraflarından kıvrılmış. Özelliklerin neler olması gerektiği konusunda bilgimiz yok ancak bir kalp atış hızı sensörü, GPS ve bir ivmeölçer gibi çeşitli diğer eklemeler yer almalıdır. Ayrıca Bluetooth 4.2 muhtemelen desteklenecek ve IP67 su ve toz direncinin de mevcut söylentileri arasında olduğunu belirtelim. Son bir ilave olarak bir titreşim motorunun da yeni saate dahil edilmesi bekleniyor.

Daha önceden bu yıl yeni bir giyilebilir cihazın geleceğini şirket doğruladı. Xiaomi’nin kendi CEO’su zaten cihazların ilk sahibi gibi görünse de; tüketicilerin cihaz resmi tanıtımı yapılıncaya kadar beklemek için az bir zaman kalmış olabilir.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here