Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi Mi Band 6, Satış Rekorları Kırıyor!

Xiaomi Mi Band 6, Satış Rekorları Kırıyor!

Lei Jun, Mi Band 6'nın dünya çapındaki sevkiyatlarda 1 milyon birimi geçtiğini belirten bir resim posteri paylaştı. Mi Band 6, Mart 2021de NFC özellikli ve temel versiyon olmak üzere iki modelle piyasaya sürülmüştü.

-

Bugün erken saatlerde, Xiaomi’nin Kurucusu ve CEO’su Lei Jun, şirketin son akıllı bandı Mi Band 6’nın küresel sevkiyatlarının 1 milyon adeti aştığını duyurdu. Üst düzey yetkili, resmi Weibo hesabında paylaştı.

Sosyal medya gönderisinde Lei Jun, Mi Band 6‘nın dünya çapındaki sevkiyatlarda 1 milyon birimi geçtiğini belirten bir resim posteri paylaştı. Mi Band 6, Mart 2021de NFC özellikli ve temel versiyon olmak üzere iki modelle piyasaya sürülmüştü.

Bu giyilebilir cihaz 2 Nisan 2021’de satışa başladı ve bir aydan kısa bir süre içinde toplam satışlar 1 milyonu geçti. Cihazın kendisinden bahsedersek Mi Band 6, 1,56 inç AMOLED ekrana sahip akıllı bir bant olarak ilgi görmeye devam ediyor.

Kandaki oksijen seviyelerini izleme yeteneğine sahip olmasının yanı sıra, kalp atış hızını ve kullanıcıların uykusunu da izleme özelliğine sahip. Ayrıca, koşu, bisiklet, yürüyüş gibi spor modlarını içeren diğer sağlık ve spor izleme özelliklerini de beraberinde getiriyor.

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here