Xiaomi Mi Band göründü fiyatı ise şaşırttı

Dün sizlerle beraber paylaştığımız Xiaomi Mİ4 tanıtıldı haberinden sonra Xiaomi tarafından yeni bir cihaz duyurusu daha gerçekleştirdi.

13 Amerikan Doları

Bugün gelen bilgilere göre Xiaomi Mi Band kod adlı yeni giyilebilir cihazın tanıtımı gerçekleştirildi, kullanıcıların sürekli olarak ilgi duyduğu ancak fahiş fiyatlara satıldığından dolayı satın alamadıkları giyilebilir teknolojilere adım atan Xiaomi bu cihazıyla beraber bildirimleri direk olarak görüntüleyecek.

Xiaomi tarafından 3 LED ışığa sahip olan Xiami Mi Band kullanıcının akıllı telefonuna herhangi bir sesli mesaj, cevapsız çağrı, sms geldiğinde üzerindeki ışıklar sayesinde kullanıcıya akıllı telefonuna bildirim geldiğine direkt olarak haber veriyor.

Her ne kadar bu haberi bildirim olarak veren giyilebilir akıllı cihaz özellik bakımından oldukça zengin, su ve toz geçirmezlik özelliğine sahip cihaz bunun yanında sağlıktan telefon kilitlemeye, telefon kilitlemeden uyku monitörüne kadar destek veriyor.

Cihazın şuan için hangi tarihte satışa sunulacağı bilinmiyor ancak 13 Amerikan Doları fiyatıyla kullanıcıları şaşırtacağa benziyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0