Xiaomi Mi Note 2 Özellikleri Belli Oldu!

Xiaomi’nin tanıtacak olduğu Xiaomi Mi Note 2 cihazı hakkında son gelen bilgiler tanıtım tarihini ve özelliklerini su üstüne çıkardı.

Redmi Note 4’ün tanıtımı ile iyi bir çıkış yapan Xiaomi, tanıtımdan fazla bir süre geçmeden hemen önce Xiaomi Note 2 için üretimi hızlandırdı. Cihaz hakkında gelen son bilgilere göre cihazın tanıtımı için özel bir gün seçilmiş ve 14 Eylül tarihinde tanıtılacağı söyleniliyor. Şuan için Twitter başta olmak üzere bir çok platformda cihaz hakkında konuşmalar devam ediyor.

Weibo’dan Haberler Geldi!

Xiaomi Mi Note 2 hakkında Xiaomi tarafınca resmi bir açıklama gelmemesinden dolayı tam bir şey diyemezken, her zaman olduğu gibi tanıtımdan önce bilgiler Weibo’dan geldi. Weibo paylaşmış olduğu haberde 14 Eylül’de Xiaomi Mi Note 2‘nin tanıtılacağı ve ardından piyasaya çıkacağını söyledi. Uzun süredir konuşulan cihazın artık piyasaya çıkış tarihinin 14 Eylül olduğunu öğrenirken, ayrıca cihazın özellikleride Weibo tarafından açıklığa kavuştu.

Xiaomi Mi Note 2 Özellikleri Neler?

Xiaomi Mi Note 2 için Weibo‘dan gelen bilgilerde ayrıca cihazın özellikleride öğrenildi. Cihazın özellikleri şu şekilde;

  • 5.7 inç 2560×1440 piksel Quad HD çözünürlüğünde ekran
  • 4GB ve 6GB Ram seçeneği
  • Qualcomm Snapdragon 821

Son gelen iddiaların arkasından bir iddia daha geldi. Bu iddiada ise iki farklı modelin geleceği ve modeller arasında RAM ve depolama farkı olacağı yönünde. Birinci modelin 4GB ikinci modelin ise 6GB olacağı iddia edildi. Bakalım şuan bu iddialar resmi olmadığı için kesinlikle doğru olduğunu söyleyemiyoruz. Merakla bekliyoruz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0