Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi Mi Notebook Pro X, 30 Haziran'da Tanıtılacak!

Xiaomi Mi Notebook Pro X, 30 Haziran’da Tanıtılacak!

Önceki Mi Notebook'lardan farklı olarak yeni model, kavisli göze çarpan kenarlara sahip olacak. Ayrıca, tam boyutlu klavyesinin her iki tarafında bir hoparlör ızgarası bulunacak ve bir Numpad'den yoksun olacak. Son olarak, kapağında ince bir 'Xiaomi' markası yer alacak.

-

Xiaomi, Haziran ayı sonuna kadar yeni bir dizüstü bilgisayar piyasaya süreceğini doğruladı. Bu ürünün adı Mi Notebook Pro X olarak belirlendi. Şirket bu yepyeni bilgisayarın tasarımıyla birlikte işlemcisini ve GPU’sunu ortaya çıkardı. Resmi Mi Notebook Weibo hesabına göre Xiaomi, Mi Notebook Pro X’i 30 Haziran’da piyasaya sürecek. Şirket şu ana kadar üç teaser yayınladı.

İlk tanıtım, dizüstü bilgisayarın tasarımını gösteren kısa bir video olarak karşımıza çıkıyor. Önceki Mi Notebook’lardan farklı olarak yeni model, kavisli göze çarpan kenarlara sahip olacak. Ayrıca, tam boyutlu klavyesinin her iki tarafında bir hoparlör ızgarası bulunacak ve bir Numpad’den yoksun olacak. Son olarak, kapağında ince bir ‘Xiaomi’ markası yer alacak.

Öte yandan, ikinci ve üçüncü tanıtımlar, dizüstü bilgisayarın sırasıyla 11. Nesil Intel H35 serisi işlemciler ve NVIDIA GeForce RTX 3050 Ti GPU ile geleceğini onaylıyor. İlginç bir şekilde Xiaomi, bu yonga setlerinin aslında yalnızca 35W verebildiklerinde 45W performans sunduğunu iddia ediyor.

Bununla birlikte, bu Çarşamba günü yapılacak resmi duyurudan önce yeni tanıtımlardan gelecek Mi Notebook Pro X hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz. O zamana kadar, Xiaomi’nin bu dizüstü bilgisayar için müşterilerden ne kadar ücret alacağını düşündüğünüzü bize bildirin.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here