Xiaomi Mi3 için yeni renk seçeneği

Çin üzerinde Apple ve Samsung şirketlerine fark atarak birinciliğe yerleşen Xiaomi bu dakikadan sonra durdurulamaz bir hal almış durumda. Birinciliğe yerleştikten sonra sürekli olarak yeni cihazlar üreten ve sürekli olarak bünyesine yeni ülkeler katmak isteyen şirket Xiaomi bugün yaptığı yeni bir açıklama ile beraber Xiaomi Mi3 cihazına yeşil renk seçeneğini ekleyeceğini duyurdu.

Xiaomi tarafından şuana kadar üretilmiş ve satışta olan amiral gemi modeli Xiaomi Mi3 Çin gibi ülkeler üzerinde satışa çıkarıldığı andan itibaren stok sorunu yaşamaya başlıyor, Çin kullanıcıları tarafından saniyeler içerisinde stokları bitirilen Xiaomi cihazlara yeni renk seçenekleri ekleyerek yeni kullanıcılar kazanmak isteyen Xiaomi yaptığı yeni renk seçenekleri ile beraber dikkatleri tekrar üzerine çekiyor.

Türk kullanıcılar Xiaomi cihazlara hayranlık duyuyor.

Son zamanlarda Xiaomi Mİ4 gibi amiral gemi modelleri ile beraber neredeyse global olarak dikkatleri üzerine çekmiş olan Xiaomi en çok Türk kullanıcıların dikatini çekiyor.

Türkiye üzerinde kullanıcılar Xiaomi cihazlarının satışa sunulduğu an itibariyle oldukça fazla satılacağını düşünürken Apple kullanıcıları Android işletim sistemine sahip cihazların bir süre sonra kasmaya başladığını ve Türkiye üzerinde kullanıcıların Apple modellerini tercih etmesi gerektiğini iddia ediyor.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0