Xiaomi Mi6 özellikleri ve yorumları

Akıllı telefon pazarında ağırlığını koymak isteyen Xiaomi Mi6, modeliyle 2016 yılında başarı elde eden akıllı telefonlar arasında yer almak istiyor.

Küresel seviyede başarılı olmak isteyen firma 2016 yılında üst bileşen ve özellikleri geliştirerek Xiaomi Mi6 modelini üreterek güçlü bir rakip olmak istiyor. İşte Xiaomi Mi6 özellikleri;

4K UHD Ekran 5.2 inç UHD ekrana sahip olacak ayrıca 4K çözünürlüğü destekleyen yoğun renklere sahip telefon video, film ve dizi izlemeyi sevenler için oldukça ideal kalitelere sahip. Canlı renkler özelliğiyle en iyi kalitede görselliğe sahip olabileceksiniz. Qualcomm Snapdragon 2.5 GHz yonga seti bulunan telefonda performans sorunu da yaşanmayacak gibi duruyor. Ön kamerası 23 MP renk yoğunlu ve kızılötesi odaklanma ile fotoğraf çekmeyi sevenlerde düşünülmüş ayrıca 4K video çekme özelliği de yer alacak selfie sevenler içinde ön kamera 8 MP değerlerine sahip cihazı 4 GB RAM destekleyecektir.

Şık bir tasarıma yer vermek isteyen Xiaomi el yapısı dikkate alınarak hazırlandı. Kullanıcı odaklı ve şık tasarımı öne çıkan özellikleri arasında yer alacaktır. Telefonun çıkış tarihi ise 2016 Nisan ayı olarak düşünülüyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0