Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi Türkiye'ye geliyor!

Xiaomi Türkiye’ye geliyor!

-

Akıllı telefon sektöründe yer alan ve ülkemize henüz girmemiş olan; üretmiş olduğu yüksek kaliteye sahip ve güçlü donanımsal özelliklere sahip akıllı telefon modelleri ile oldukça başarılı olan Xiaomi; rakip firmalara göre de fiyatlandırmada yarılarına gelmektedir diyebiliriz. Dünyanın üçüncü büyük akıllı telefon üreticisi olan Xiaomi; üretmiş olduğu başarılı akıllı telefon modelleri ile Türkiye’ye de resmi olarak geliyor!

2015 yılının henüz ilk 6 ayında 34.7 milyon adet akıllı telefon satışı yapmayı başaran Xiaomi; geçen yıl yaptığı satış rakamını bu yıl da artırarak başarılı bir süreçten geçtiğini göstermekte ve kullanıcılardan gayet olumlu bir geri bildirim aldığını kanıtlamaktadır. Bu yıl 100 milyon adet akıllı telefon satışı gerçekleştirmeyi hedefine koyan Xiaomi; bu hedefi gerçekleştirmede zor gibi dursa da; satış rakamını git gide artırdığını belirtmeliyiz.

Türkiye’de satışını ilk olarak hepsiburada.com’da yapacak olan Xiaomi, Xiaomi Mi Note, Xiaomi Mi4 ve Xiaomi Mi5 isimli akıllı telefon modelleri ile Türkiye’de yerini almaya hazırlanıyor. Dedikodulara göre bu yılın üçüncü çeyreğinde bir distribütör ile Türkiye’ye gelmesi beklenen Xiaomi, sosyal medya faaliyetlerini ise kendisi üstlenecek. Xiaomi bakalım Türkiye’de kullanıcılardan nasıl bir ilgi görecek ve gerçekten fiyatlandırma politikası Türkiye’de de doğru bir şekilde uygulanacak mı? İlerleyen zaman içerisinde Xiaomi hakkında ki tüm gelişmeleri sizlere aktararak; akıllı telefon pazarında yaşanan tüm gelişmeleri sitemizden güncel bir şekilde takip edebilirsiniz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here