Xiaomi yeni ürünlerini tanıttı

Teknoloji dünyasında son zamanlarda önlenemez bir şekilde Çin merkezli şirketlerin istilası yaşanıyor. Bu markalar ürettikleri kaliteli ürünleri rakiplerinin aksine daha uygun fiyatla pazara sunuyor. Bu markaların başında gelen Xiaomi yeni ürünlerini kullanıcılara tanıttı. İşte tüm merak edilenler.

Çin’in önde gelen teknoloji firmalarından birisi ve belki de en önemlisi olan Xiaomi firması yeni ürünler ile kullanıcıalra merhaba dedi. Firma uzun zamandır kendinden beklene akıllı televizyon ve yeni nesil kaykay işine de girdi.  Mi TV3 ve Ninebot mini ismini verdiği iki ürünü duyurdu. Mi TV3 ve Ninebot mini ile ilgili tüm özellikleri sizler için özetledik.

Xiaomi Mi TV3 Neler Sunuyor ;

Xiaomi, 60 inçlik devasa yeni televizyonunu Mi TV3 ile çok iddialı bir şekilde televizyon pazarına merhaba dedi. Mi TV3, ultra ince 11,6 mm kalınlığında çerçeveye, gerçek 4K ekrana ve yüksek renk gamına sahip olan bu televizyon, oldukça net ve gerçekçi görüntüler izleme keyfini doruklara taşıyor. Rakiplerinin yüksek fiyatlarının aksine sadece 785 dolar‘a satışa çıkan bu televizyon aynı zamanda modüler bir yapıya da sahip.

xiaomi-yeni-urunlerini-tanitti

Modüler yapısı sayesinde yenilemek istediğiniz eski bir televizyonunuza sadece 157 dolar ödeyerek Mi TV’nin Main TV Bar isimli cihazını takabilirsiniz. Takacağınız bu yeni Main TV Bar sayesinde eski televizyonunuz hem Dolby Surround bir ses sistemine hem de yeni nesil bir akıllı televizyona dönüşebilecek. Bu arada Main TV Bar ismi verilen ürünü kullandığınız projeksiyon cihazlara ve monitörlere de bağlayabilmeniz de mümkün.

Ninebot Mini Nedir ?

xiaomi-yeni-urunlerini-tanitti

Xiaomi, Ninebot ve Segway’in yeni iş birliği yapması ile ilk ürünleri olan seyahat tarzı Ninebot Mini beklenmedik bir biçimde ortaya çıktı. Ne de olsa firma uzun bir zamandır akıllı telefonları ile gündemde idi. Akıllı televizyon çıkarması herkes tarafından beklene bir gelişme idi ancak bu yeni icadı beklenmekdik bir şekilde ortaya çıktı. Ninebot Mini’nin gövdesinde magnezyum alaşımdan oluşan bir malzeme kullanılmış. Cihaz 15 derecelik eğim açısına kadar sorunsuz bir şekil de kullanılabiliyor. Hafif gövdesi, iki tekerlekli ve kendini dengeleyen yapısı ile de tek şarj ile 22 km’lik bir kullanım menzili bulunuyor. Ninebot Mini şuan da 315 dolar fiyat etiketine sahip.  Cihazların ne zaman satışa çıkacağı ve cihazların Türkiye pazarında satışa sunulup sunulmayacağı ise belirsizliğini koruyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0