Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi'nin İlk 10 Gigabit Router Seti 1 Aralık'ta Piyasaya Çıkacak

Xiaomi’nin İlk 10 Gigabit Router Seti 1 Aralık’ta Piyasaya Çıkacak

Xiaomi, yeni yönlendiricinin zirveyi aşma yeteneği ile 10G ağının çağını tam hızda müjdeleyeceğini söylüyor. Yönlendirici, esas olarak Xiaomi'nin birinci sınıf AX9000 yönlendiricisine benziyor, ancak daha büyük kapasiteye sahip.

-

Spotify, 205 Milyon Premium Aboneye Ulaştı!

Spotify, 2022'nin son çeyreği için mali raporunu yayınladı. Spotify, 2023 yılının başıyla beraber toplamda 250...

Bu yıl için Xiaomi ürünlerinin son serisi birkaç gün içinde piyasaya çıkacak. 1 Aralık’ta planlanan lansman etkinliğinde Çinli teknoloji devi tarafından birkaç etkileyici ürün piyasaya sürülecek.

Xiaomi Ürün Lansmanı Konferansı, Xiaomi’nin ilk 10G yönlendiricisinin piyasaya sürüldüğünü müjdeleyecek. Xiaomi’deki kaynaklar, Xiaomi 10G yönlendiricinin etkileyici yeteneklere sahip çığır açan bir amiral gemisi cihaz olduğunu gösteriyor.

Xiaomi, yeni yönlendiricinin zirveyi aşma yeteneği ile 10G ağının çağını tam hızda müjdeleyeceğini söylüyor. Yönlendirici, esas olarak Xiaomi’nin birinci sınıf AX9000 yönlendiricisine benziyor, ancak daha büyük kapasiteye sahip.

xiaomi-router

Gövde çokgen şeklinde tasarlanmış ve biri Xiaomi Router 10000 logosuna sahip olmak üzere 5 adede kadar antene sahip olabiliyor. Şu anda yönlendirici yapılandırmalarının ayrıntılı bir resmi açıklaması yok. Bununla birlikte, gerekli özelliklerle gelmesi ve önceki model gibi bir finansal yönetim ürünü haline gelmesi bekleniyor.

-- Reklam --

Tesla Model Y’nin Direksiyon Simidi Trafikte Düştü!

Yepyeni bir Tesla Model Y'nin direksiyon simidi, aracın bir New Jersey sakinine teslim edilmesinden sadece 6 gün sonra otoyola...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz