Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi'nin satışları şimdiden 2013'ün satışlarını solladı

Xiaomi’nin satışları şimdiden 2013’ün satışlarını solladı

-

Kendi Karakterini Yapabileceğiniz En İyi Avatar Yapma Siteleri!

Artık dünyamız dijital dünyaya geçmekte, birçok siteye veya farklı hesaplara giriş yapıp çıkıyoruz lakin bu tür sitelerde ve hesaplarda kendi avatarınızı yaratmanız mümkün. Bugün...

Xiaomi’den büyük satış oranları

Mobil dünya artık sadece Apple, Samsung ve LG gibi büyük markaların elinde değil. Artık mobil teknoloji çok daha büyük. Bu büyük pazarda son zamanlarda bir de Çinli markaları görmeye başladık. Muhtemelen Xiaomi de yakın gelecek içerisinde haberlerimizde sıkça bahsedeceğimiz ve cihazlarını tanıtacağımız markalardan birisi olarak karşımıza gelecek. Nitekim, Xiaomi şimdiden geçene sattığı ürün toplamı kadar sattı.

Çin merkezli şirket,  2014 yılının başından bu yana kadar  tam olarak 26.11 milyon akıllı telefonunu tüketicisi ile buluşturmayı başardı. Bu rakam geçtiğimiz sene markanın tüm bir yıl boyunca satmış olduğu akıllı cihaz rakamına eşit. Bu da demektir ki Xiaomi gerçekten ilerleme konusunda büyük bir istikrar gösteriyor.

Geçtiğimiz sene ve daha önceki seneye oranla %270’den daha büyük bir satış hacmine ulaşan firma artık Çinlilerin yeni gözdesi olarak görünüyor. Tabii, büyük devlerin karşısında Xiaomi’nin ne kadar büyük bir rekabet gösterebileceğini ilerleyen günlerde göreceğiz. Sizce Xiaomi gerçekten iyi bir pazar payına sahip olabilir mi?

 

-- Reklam --

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.