Ana SayfaTeknoloji HaberleriXiaomi'nin satışları şimdiden 2013'ün satışlarını solladı

Xiaomi’nin satışları şimdiden 2013’ün satışlarını solladı

-

Adobe Web Üzerinde Photoshop’u Resmen Başlattı

Adobe, ücretli planları olan tüm kullanıcılar için Çarşamba günü web için Photoshop ürününü resmi olarak...

Xiaomi’den büyük satış oranları

Mobil dünya artık sadece Apple, Samsung ve LG gibi büyük markaların elinde değil. Artık mobil teknoloji çok daha büyük. Bu büyük pazarda son zamanlarda bir de Çinli markaları görmeye başladık. Muhtemelen Xiaomi de yakın gelecek içerisinde haberlerimizde sıkça bahsedeceğimiz ve cihazlarını tanıtacağımız markalardan birisi olarak karşımıza gelecek. Nitekim, Xiaomi şimdiden geçene sattığı ürün toplamı kadar sattı.

Çin merkezli şirket,  2014 yılının başından bu yana kadar  tam olarak 26.11 milyon akıllı telefonunu tüketicisi ile buluşturmayı başardı. Bu rakam geçtiğimiz sene markanın tüm bir yıl boyunca satmış olduğu akıllı cihaz rakamına eşit. Bu da demektir ki Xiaomi gerçekten ilerleme konusunda büyük bir istikrar gösteriyor.

Geçtiğimiz sene ve daha önceki seneye oranla %270’den daha büyük bir satış hacmine ulaşan firma artık Çinlilerin yeni gözdesi olarak görünüyor. Tabii, büyük devlerin karşısında Xiaomi’nin ne kadar büyük bir rekabet gösterebileceğini ilerleyen günlerde göreceğiz. Sizce Xiaomi gerçekten iyi bir pazar payına sahip olabilir mi?

 

Valve Counter-Strike 2 İle Yeni Bir Deneyim Sunuyor

Valve bugün itibariyle Counter-Strike 2 güncellemesini piyasaya sürdü. Mart ayında resmi olarak duyurulan, uzun süredir konuşulan oyun, ücretsiz yükseltme...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz