Xperia E1 ve E1 Dual Android 4.4 yayınlandı

Sony alt düzey cihazlarına güncelleme vermeyi unutmuyor, sürekli olarak amiral gemi modellerinin yanı sıra alt düzey cihaza sahip kullanıcılarını da düşünen Sony bugün Xperia E1 modeli için Android 4.4 işletim sistemi versiyonunu yayınladı.

Sürekli olarak kullanıcılarının en güncel işletim sistemine sahip olmasını isteyen Sony geçtiğimiz aylardan bu yana güncelleme hızını arttırmış durumda, genel olarak alt düzey cihazların yerine orta ve üst düzey cihazları tercih eden ancak alt düzey cihaz kullancılarını da unutmayan Sony bugün E1 ve E1 Dual modelleri için son Android güncellemesi olan Android 4.4.2 işletim sistemini E1 ve E1 Dual kullanıcıları için yayınladı.

OTA üzerinden kullanıcılara sunulan güncelleme birçok yeniliği beraberinde getiriyor, gelen yeniliklerin bazıları, beyaz durum çubuğu, yeni animasyonlar, animasyonlar, sosyal kamera, hızlı ayarlar gibi yenilikleri beraberinde getiriyor.

Hafıza kartına uygulama taşınabiliyor.

Gelen yeni güncelleme ile beraber kullanıcılar cihazlarında bulunan uygulamaları hafıza kartlarına taşıyabiliyor, güncellemenin ilerleyen günlerde global olarak yayınlanması bekleniyor.

 

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0