Ana SayfaAndroid HaberleriXperia SP için yeni güncelleme geliyor

Xperia SP için yeni güncelleme geliyor

-

Sony’nin sürekli dilden düşmeyen akıllı telefonu Sony Xperia SP için yeni güncelleme hazırlanıyor, her ne kadar orta düzey telefon olmasına rağmen Sony severler tarafından oldukça ilgiyle kullanılan akıllı telefon Sony Xperia SP için yeni bir hata giderme güncellemesini kullanıcılarla paylaşmaya hazırlanıyor.

Android 4.4.4 bekleniyor.

PTCRB tarafından onaylanan 12.1.A.1.207 yapı numarasına sahip olacak olan güncelleme ile beraber kullanıcılar aşağıdaki özelliklere kavuşacak.

Hata gidermeleri, performans arttırmaları ve çeşitli özellikler güncelleme ile beraber bekleniyor, her ne kadar hakkında tam olarak bilgi bulunmasa da güncellemenin yakın zaman içerisinde Sony Xperia SP kullanıcılarına ulaşacağı belirtiliyor, ilerleyen zamanlarda kullanıcılar ile buluşacak olan yeni güncelleme paketi geldiğinde sizleri bilgilendireceğiz.

Sony Xperia SP kullanıcıların en çok beklediği güncelleme Android 4.4.4 güncellemesi hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmuyor, ilerleyen zamanlarda Sony tarafından açıklama yapılması bekleniyor.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.