Ana SayfaAndroid HaberleriXperia SP için yeni güncelleme geliyor

Xperia SP için yeni güncelleme geliyor

-

Sinir Bozucu Reklamlara Neden Olan Chrome Virüslerini Temizleme!

Günümüzde internetin önemi bilmeyen yoktur, artık dünyamızın vazgeçilmez bir parçası haline gelen internet ile her...

Sony’nin sürekli dilden düşmeyen akıllı telefonu Sony Xperia SP için yeni güncelleme hazırlanıyor, her ne kadar orta düzey telefon olmasına rağmen Sony severler tarafından oldukça ilgiyle kullanılan akıllı telefon Sony Xperia SP için yeni bir hata giderme güncellemesini kullanıcılarla paylaşmaya hazırlanıyor.

Android 4.4.4 bekleniyor.

PTCRB tarafından onaylanan 12.1.A.1.207 yapı numarasına sahip olacak olan güncelleme ile beraber kullanıcılar aşağıdaki özelliklere kavuşacak.

Hata gidermeleri, performans arttırmaları ve çeşitli özellikler güncelleme ile beraber bekleniyor, her ne kadar hakkında tam olarak bilgi bulunmasa da güncellemenin yakın zaman içerisinde Sony Xperia SP kullanıcılarına ulaşacağı belirtiliyor, ilerleyen zamanlarda kullanıcılar ile buluşacak olan yeni güncelleme paketi geldiğinde sizleri bilgilendireceğiz.

Sony Xperia SP kullanıcıların en çok beklediği güncelleme Android 4.4.4 güncellemesi hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmuyor, ilerleyen zamanlarda Sony tarafından açıklama yapılması bekleniyor.

-- Reklam --

Pille çalışan Elektrikli Otomobiller, Ağustos ayındaki küresel otomobil satışlarının yüzde 11’ini oluşturuyor

Elektrikli otomobil satışlarındaki artış sürpriz değil, müşteriler beklentilerini değiştirdi ve dünyanın dört bir yanındaki hükümetler çeşitli gazla çalışan araç...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.