Ana SayfaAndroid HaberleriXperia SP için yeni güncelleme geliyor

Xperia SP için yeni güncelleme geliyor

-

WILD HEARTS’tan Yeni Oynanış Fragmanı Yayınlandı!

Günümüzde birden fazla oyun çıkmakta bu oyunlar arasında yerini alan WILD HEARTS çıkmadan önce oldukça...

Sony’nin sürekli dilden düşmeyen akıllı telefonu Sony Xperia SP için yeni güncelleme hazırlanıyor, her ne kadar orta düzey telefon olmasına rağmen Sony severler tarafından oldukça ilgiyle kullanılan akıllı telefon Sony Xperia SP için yeni bir hata giderme güncellemesini kullanıcılarla paylaşmaya hazırlanıyor.

Android 4.4.4 bekleniyor.

PTCRB tarafından onaylanan 12.1.A.1.207 yapı numarasına sahip olacak olan güncelleme ile beraber kullanıcılar aşağıdaki özelliklere kavuşacak.

Hata gidermeleri, performans arttırmaları ve çeşitli özellikler güncelleme ile beraber bekleniyor, her ne kadar hakkında tam olarak bilgi bulunmasa da güncellemenin yakın zaman içerisinde Sony Xperia SP kullanıcılarına ulaşacağı belirtiliyor, ilerleyen zamanlarda kullanıcılar ile buluşacak olan yeni güncelleme paketi geldiğinde sizleri bilgilendireceğiz.

Sony Xperia SP kullanıcıların en çok beklediği güncelleme Android 4.4.4 güncellemesi hakkında ise herhangi bir bilgi bulunmuyor, ilerleyen zamanlarda Sony tarafından açıklama yapılması bekleniyor.

-- Reklam --

YouTube İçin En İyi Video Yapma Uygulamaları 2023

YouTube üzerinden para kazanmak isteyen herkes video içeriği üretebilmek için kolları sıvadı. Eğer siz de bir YouTube kanalı açmaya...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz