Ana SayfaAndroid HaberleriXperia Z2 buz testinden sonra bakın ne oldu?

Xperia Z2 buz testinden sonra bakın ne oldu?

-

Arka Planı Nasıl Transparan Yaparım?

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle beraber insanlar çekindiği fotoğraflar üstünde birçok değişiklik yapabiliyor. Bunun için birçok program...

Cep telefonu dünyasına su geçirmez telefonlar ile damga vuran Sony Z cihazlar bugün buz testine tabii tutuldu, her ne kadar su geçirmez olmasına rağmen kullanıcıların tepkisine maruz kalan ve kapakları kapalı olduğu halde su aldığı iddia edilen Sony cihazlar olsa da bu yapılan buz testinden sonra kullanıcılar Xperia cihazları tercih edecektir diye tahmin ediyoruz.

Yabancı bir Sony Xperia Z2 kullanıcısı tarafından yapılan bu buz testinin sonucu kullanıcıları şaşkına çevirecek, Sony Xperia X2 telefonunu 12 saat boyunca derin dondurucuda tutan bu kullanıcı yaptığı çılgın deneyin sonucunu video olarak kullanıcılarla paylaştı.

Kullanıcıların şaşkınlığı bir cihazın eksi derecelerde olan bir buz dolabında nasıl saatlerce patlamadan dayanabildiği oldu ve çoğu kullanıcı videonun gerçek olmadığına inandı, bakalım sizler bu konuda ne düşüneceksiniz?

-- Reklam --

Apple Watch Ultra: Siren Nasıl Etkinleştirilir, İptal Edilir ve Devre Dışı Bırakılır

Siren, birkaç saat boyunca tekrarlanabilen iki farklı değişken desen içeren benzersiz bir ses imzası kullanır. İlk model sıkıntıyı gösterirken,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.