Xperia Z3 Serisine Android 6.0 Dağıtımı Başlıyor !

Sony, Android 6.0 Marshmallow dağıtımına önümüzdeki hafta başlayacak. Beta aşamasındaki güncelleme ilk önce Xperia Z3 serisine gelecek.

Sony, Xperia Z3 ve Xperia Z3 Compact modelleri için Android 6.0 güncellemesi vereceğini önceden duyurmuştu ancak dağıtımın tarihi kesinleşmemişti. Test aşamasında bulunan güncellemeyi öncelikle sadece kayıt olan kullanıcılara göndereceğini söyleyen Sony, beklenen rakamlara ulaşmış olsa gerek ki Marshmallow’un dağıtımına başlayacağını açıkladı.

Henüz test aşamasında olan Android 6.0 Marshmallow, Xperia Z3 cihazları ile kayıt olan kullanıcılara OTA üzerinden verilecek. MRA58K.Z1.2085 sürüm numarasına sahip olan güncelleme, USB girişini kullanarak MIDI aygıtı bağlama opsiyonu, flac müzik türleri için daha çok destek ve kullanıcı deneyimi iyileştirilmiş klavye yeniliklerini içeriyor.

Xperia Z3 Serisine Android 6.0 Dağıtımı Başlıyor !

Bu güncelleme test aşamasında bulunduğu için dağıtım konusunda da oldukça yavaş olunacağı ve kullanım sırasında bir takım sorunların çıkacağı önceden kullanıcılara bildiriliyor.

Sony, bu güncellemenin testlerine katılabilmeniz için bir uygulamayı da Google Play Store’da yayınlamış durumda. Sony’s Concept for Android adlı uygulamayı indirip gerekli formları doldurduktan sonra siz de bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0