Xperia Z3 ve Z3 Compact’ın teknik çizimleri sızdırıldı

Xperia çizimleri sızdırıldı!

Xperia serisinin yeni kaptanı olması beklenen modellerinin yani Z3 ve Z3 Compact versiyonunun çıkışı artık çok yakın gibi görünüyor. Nitekim bundan bir önceki versiyon olan Z2 çıkalı neredeyse tam 6 aylık bir süreci geride bıraktık. Üstelik meydana çıkan Xperia modellerine ait CAD (teknik çizim) sızıntılarıda bunu destekler nitelikte.
Xperia Z3‘e baktığımızda Z2’den biraz daha farklı bir tasarıma sahip olduğunu ve 146.46 x 72.09 x 7.3 mm ölçülerinde görüyoruz. Ayrıca kenarlarına baktığımızda gerçekten de son derece hafif bir cihaz hissiyatı uyandırmıyor desek yalan olur. Cihaz muhtemelen elimize su geçirmezlik özelliği ile birlikte gelecek.
Z3 Compact versiyonunun ölçülerinde ise biraz farklılık görebilmek mümkün. Cihaz daha önceden de beklendiği gibi 4.6″ ekran büyüklüğünde gelecek ve 129 x 64.9 x 8.8 mm ölçülere sahip olacak.  Yakın zaman içerisinde tanıtılmasını beklediğimiz cihazlar hakkında henüz maalesef elimizde çok net bilgiler ise bulunmuyor. Bakalım yeni amiral gemileri Sony’nin yüzünü güldürebilecek mi?
sony-z z2
Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0