Xperia Z4 Gecikiyor Mu?

Çıkması merakla beklenen ve ilk görüntülerin sızdırılması ile birlikte pek çok kişi tarafından ilgi ile takip edilen Sony Xperia Z4 hakkında bugün çıkan iddia,  telefonun çıkışını bekleyenleri üzdü. Sony’nin bir gelenek haline getirdiği, altı ayda bir telefon modeli çıkarma durumuna herkes alışmış ve telefonun satışa çıkarılmasını beklerken, şirket tarafından Mart ayında tanıtımı yapılarak satışa çıkarılması planlanan Sony XperiaZ4’ün, yaz dönemine ertelendiği iddiası Sony için ciddi bir prestij kaybı yarattı.

Sony Xperia Z3

5 ay önce satışa çıkarılan ve hala satışta olan Sony Xperia Z3 modelinin, biraz daha satışta durarak ilgi görmesinin beklenmesi gibi sebeplerin de konuşulduğu Sony’de özellikle son dönemlerde yaşanan hack olayları iyice firma yetkililerin morallerini bozmuş durumda. Daha önce de Sony Xperia Z4 ile ilgili çıkan iddialar her ne kadar ilgi görmese, gelen son bilgiler ile birlikte yaşanan gelişmeler iddiaların doğruluğunu güçlendirmiş durumda.

Sony Xperia Z4

Sony Xperia Z4 ile ilgili son gelen bilgilere göre cihaz HD kalite ve 5.2 inç büyüklüğünde ekrana sahip. 20.7 megapiksel kamerası ile fotoğraf alanında kullanıcıları tam anlamıyla tatmin etmeyi başaracak olan Sony XperiaZ4 Android 5.0 Lollipop sürümü ile gelecek. Cihaz 4 GB’lık ram ile işlemleri yürütecek.
Sony Xperia Z4 ile ilgili çıkan bu iddia  MWC 2015’de ürünün tanıtılıp tanımlaması ile yanıt bulacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0