Ana SayfaTeknoloji HaberleriYandex Navigasyon iOS Uygulaması

Yandex Navigasyon iOS Uygulaması

-

Navigasyon sektörünün gelişmesi ile birlikte mobil sektöre doğru kaydığını görmekteyiz. Son yıllarda akıllı telefonlar için üretilmiş onlarca navigasyon uygulaması bulunmaktaydı. Fakat, bu uygulamaların büyük bir çoğunluğu ücretli olarak piyasaya sürülmekteydi. Yandex, her sektörde olduğu gibi bu sektörde de farkını ortaya koydu ve ücretsiz bir navigasyon uygulaması geliştirdi: Yandex.Navigasyon.

Hem Android hem de iOS platformlarında yayınlanan Yandex.Navigasyon ile gitmek istediğiniz yere kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Artık, bir yerde kaybolma derdinden kurtuluyorsunuz. Uygulamanın genel özelliklerine değinelim.

Çevrimdışı mod: birçok navigasyon uygulamasında olmayan bir özellik. Yandex.Navigasyon üzerinden indireceğiniz haritalar ile internet erişiminiz olmasa bile nerede olduğunuzu öğrenebileceksiniz.

Yandex Navigasyon 1

Kurum bilgileri: harita üzerinde yer alan kurum ve kuruluşların detaylı bilgilerini yine uygulama üzerinden öğrenebiliyorsunuz. Bu sayede, gideceğiniz yere varmadan o yer hakkında bilgi sahibi oluyorsunuz.

Sesli konuşma: Araba sürdüğünüz sırada nereye gideceğinizi telefondan bakmanız imkansız, fakat sesli konuşma seçeneği ile nereye gideceğinizi Yandex.Navigasyon‘a söyleyerek rotanızı rahatlıkla çizebilirsiniz.

Yol uyarıları: Yandex’in geliştirdiği bir diğer önemli sistem. Yollar üzerinde yer alan uyarı işaretlerini sistemine kaydeden Yandex, bu sayede sürücüyü önceden uyarıyor ve hataların oluşmasını engelliyor.

Tüm bu özellikleri Yandex.Navigasyon’da bulabilir ve ücretsiz olarak özellikleri kullanmaya başlayabilirsiniz.

İyi yolculuklar dileriz!

Bizi Youtube'ta takip et! Süpriz Hediye Kazan!!

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

2 YORUMLAR

  1. ios 9 a geçince yandex navi çöktü.bununla ilgili tek şikayeti olanda ben değilim genel bi durum sanırım. bununla ilgili bir çalişma varmi acaba.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here