Ana SayfaTeknoloji HaberleriYapı Kredi Nuvo’yu Tanıttı

Yapı Kredi Nuvo’yu Tanıttı

-

iPhone Piliniz Bittiğinde Düşük Güç Moduna Otomatik Geçme

Günün ilerleyen saatlerinde iPhone'unuzun pilinin düzenli olarak bittiğini fark ederseniz, Düşük Güç Modu kullanışlı bir...

Yapı Kredi, kullanıcılarının bankacılık hizmetlerini hızlı ve seri bir şekilde halledebilmeleri için yeni nesil bankacılık alanında bir devrim yaparak Nuvo’yu kullanıcılarına sundu.

Yapı Kredi, temel bankacılık ihtiyaçlarını, hızlı ve kolay şekilde karşılamaya yönelik yeni nesil bankacılık hizmeti olan Nuvo’yu kullanıcılarının beğenisine sundu. Çalışan gençler, üniversite öğrencileri ve teknolojiyi hayatının her alanında kullananlar için tasarlanan NUVO, bankacılık işlemlerini hızlı, formalitesiz ve avantajlı biçimde gerçekleştirme olanağı sağlıyor.

Kendi web sitesi ve mobil kanalları üzerinden hizmetlerini sunacak olan Nuvo’da şubeye gitmeye gerek bile yok. Nuvo’ya üye olmak için sadece internet ve mobil üzerinden başvuru yaparak anında üye olunabiliyor.

-- Reklam --

Siri’nin İsim Telaffuzunu Düzeltme

Apple'ın dijital asistanı Siri, isimleri doğru bir şekilde telaffuz etmede oldukça iyidir, ancak bazen insan bunu karıştırabilir. Neyse ki,...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz