Ana SayfaTeknoloji HaberleriYapı Kredi Nuvo’yu Tanıttı

Yapı Kredi Nuvo’yu Tanıttı

-

GTA 6 İlk Fragmanı 5 Aralık Salı Günü Yayımlanacak

GTA 6’nın korsan görüntülerini taca çıkaracak hamle geliyor. Oyunun ilk resmi fragmanı, önümüzdeki hafta gamerlar...

Yapı Kredi, kullanıcılarının bankacılık hizmetlerini hızlı ve seri bir şekilde halledebilmeleri için yeni nesil bankacılık alanında bir devrim yaparak Nuvo’yu kullanıcılarına sundu.

Yapı Kredi, temel bankacılık ihtiyaçlarını, hızlı ve kolay şekilde karşılamaya yönelik yeni nesil bankacılık hizmeti olan Nuvo’yu kullanıcılarının beğenisine sundu. Çalışan gençler, üniversite öğrencileri ve teknolojiyi hayatının her alanında kullananlar için tasarlanan NUVO, bankacılık işlemlerini hızlı, formalitesiz ve avantajlı biçimde gerçekleştirme olanağı sağlıyor.

Kendi web sitesi ve mobil kanalları üzerinden hizmetlerini sunacak olan Nuvo’da şubeye gitmeye gerek bile yok. Nuvo’ya üye olmak için sadece internet ve mobil üzerinden başvuru yaparak anında üye olunabiliyor.

TC Simülasyonu Geliştiren Türk Oyun Şirketi Tiamo Games Yatırım Aldı

Mobil oyun ve mobil uygulama alanında yerli girişimcilerden olan Tiamo Games'in oyunu olan TC Simülasyonu 1,5 milyonu aşkın indirme...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz