Ana SayfaTeknoloji HaberleriYemeksepeti, Vale Hizmetini Açıklıyor!

Yemeksepeti, Vale Hizmetini Açıklıyor!

-

Yemeksepeti, 1 yıldır kullanımda olan Vale hizmeti için basın toplantısı düzenliyor. Basın toplantısında Vale’nin bugüne dek yaptıkları açıklanacak!

Yemeksepeti, 1 yıldır paket servis hizmeti olmayan restoranlardan online sipariş verilmesine imkan sağlayan Vale hizmetini kullanıcılar için hayata geçirmişti. Yemeksepeti Vale, restoran ile sipariş arasındaki lojistik hizmeti veren bir proje olarak karşımızda.

Yemeksepeti CEO’su Nevzat Aydın, Yemeksepeti İş Geliştirme Direktörü Mert Baki ve Vale Ürün Müdürü Merve Kesat’ın da katılım göstereceği bir toplantıda, projenin 1 yıl içerisinde nasıl gelişim gösterdiği, markalara ve tüketicilere neler sunduğunu basına sunacak ve projenin durumu hakkında bilgi verecek.

Yemeksepeti Vale nedir?

Evlere, iş yerlerine sipariş gönderemeyen ve kendisine ait bir kurye sistemine sahip olmayan restoranlar için dışarıdan sunulan bir kurye yapısı olarak açıklanabilecek olan Vale, yemek dağıtımının lojistik yükünü üstleniyor.

Paket servisi bulunmayan restoranların aldıkları online siparişler için Yemeksepeti’ne üye olan restoranların ve anlaşmalı kurye firmalarının kuryelerini kullanabiliyor.

yemeksepeti-vale-hizmetini-acikliyor-2

Vale, Yemeksepeti siparişlerinden değişik olarak ücretleri müşteri tarafından ödenen bir servis. Sipariş verilirken, yemeklerin fiyatıyla menü fiyatları arasında aşırı bir fark olmadığını belirtmekte fayda var.

Toplantıda nasıl yenilikler duyurulacak, merak ediliyor. Önemli gelişmeler yaşandığı taktirde sitemizde haberi yapılacaktır. Sizler Yemeksepeti’ni kullanıyor musunuz?

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here