Ana SayfaTeknoloji HaberleriYeni Apple TV ve iWatch önümüzdeki ay WWDC olacak

Yeni Apple TV ve iWatch önümüzdeki ay WWDC olacak

-

Gaming İstanbul 2023 Büyük Coşkuyla Sona Erdi

22 Eylül Cuma günü başlayan Gaming İstanbul 2023, dün (24 Eylül Pazar) akşamı itibariyle 2024’te...

Önümüzdeki ay Dünya Geliştiriciler Konferansı’nda Apple’ın yeni ürünlerinin tanıtılacağı bildirildi.

Yeni Apple TV ve iWatch‘ın Apple Ceo’su Tim Cook‘un geçen yılki WWDC vaadlerinden biri olmasına rağmen yeni ürün kategorilerinde beklenen ürünlerin olmaması hayal kırıklıgı  yaratmıştı fakat bu sefer önümüzdeki ay Dünya Geliştiriciler Konferansıda iWatch veya Apple TV nin kesin olarak tanıtımının yapılmasi bekleniyor.

Apple bir süredirde yeni Apple TV için büyük bir güncelleme hazırlıyor.
Apple TV de yer alması beklenen hareket izleme teknolojisi üzerindede çalışmalar yoğun olarak sürüyor fakat bu konuda apple sıkı güvenlik önlemleri altında haber sızdırmamaya cok büyük özen gösteriyor çünkü yeni Apple TV’de yer alması muhtemel hareket algılama sensörlerinin daha cok oyun odaklı olabilecegide gelen söylentiler arasında.

Apple öncelikle OS X ve iOS 8 gibi yeniden tasarlanmış ios versiyonlarını öne sürerek yeni gündemler oluşturup sağ gösterirken iwatch ve yeni apple tv ile sol vurmaya hazırlaniyor gibi. Dünya Geliştiriciler Konferansıni biraz daha bekleyip gelismeleri takip edecegiz.

Bu arada WWDC’nin açılımı “Worldwide Developers Conference” yani  “Dünya Çapında Geliştiriciler Konferansı”. aslında başında “The Apple” ifadesi de mevcut ama pek sık kullanmamaya özen gösteriyorlar ve  sadece Apple’a ait bir konferansmış gibi gözükmesini istensede WWDC tam anlamıyla sadece Apple’ın konferansı.

Tesla Model S ve Model X teslimatları gecikiyor

Tesla, Model S ve Model X modellerinde yaptığı önemli fiyat indiriminin ardından bu modellerin ABD'deki teslimat sürelerini uzattı. Birkaç...
Önceki İçerik
Sonraki İçerik
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz