Ana SayfaTeknoloji HaberleriYeni League of Legends Şampiyonu Ormancı Olacak!

Yeni League of Legends Şampiyonu Ormancı Olacak!

PBE sunucularında tespit edilen dosyalar yeni şampiyonun varlığını kanıtlar nitelikte oldu.

-

Yeni League of Legends şampiyonu olarak ekleneceği söylenen orman koridoru kahramanı Lillia ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıktı. PBE sunucularında tespit edilen dosyalar yeni şampiyonun varlığını kanıtlar nitelikte oldu.

League of Legends, milyonlarca oyuncunun aktif şekilde oynadığı bir MOBA yapımı olarak karşımızda. 2009 senesinde piyasaya çıkışından beri aldığı güncelleme yeniliklerle yoluna başarıyla devam eden oyun, çekiciliğini yeni kahraman ve güncellemeler ile koruyor. Paylaşılan güncellemeler, oynanış harita ve mağaza değişiklikleri üzerine olsa da belirli aralıklarla yeni şampiyonlar da oyuna ekleniyor.

Riot Games, 2020 yılının başlarında yeni bir karakteri oyuna dahil edeceğine yönelik bilgiler vermişti. Yılın ilk ayında paylaşılan görsellerden fikir yürüterek yeni şampiyonun orman koridorunda oynayacağı düşünülüyordu. Bu tahminleri doğrulayan ve şampiyonun yakında tanıtılacağına dair detaylar ortaya çıktı.

Yeni League of Legends şampiyonu

Yeni League of Legends şampiyonu ormancı olarak geliyor!

Bu iddiaların kaynağında ise oyunun test sunucularından topladığı bilgiler doğrultusunda yaptığı tahminlerle ünlenen “moobeat” adındaki Twitter kullanıcı yatıyor. Yaptığı paylaşımda oyunun test sunucularında “Lillia’s Haiku” adında yeni bir yağma eşyası bulduğunu belirten moobeat, paylaşımına yeni şampiyonun 22 Temmuz tarihinde gelebileceğini de not düşmüş.

Yeni karakterin hırçın denizlerle çevrelenmiş Ionia bölgesinden olacağı düşünülüyor. Veri madencilerinin daha önce bulduğu ses kayıtlarında Tresh’in, Lillia adındaki bir karaktere hitap ettiğini öğrenmiştik. Buna ek olarak yakın zamanda paylaşılan Şampiyon Yol Haritası bilgilendirmesinde de ormancı şampiyon geleceği yönünde bir izlenim oluşmuştu.

Ortaya çıkan tüm bilgileri düşündüğümüzde yeni League of Legends şampiyonu yakın zamanda Lillia adında gelecek gibi duruyor. Bu bilgiler henüz yapımcı şirket tarafından onaylanmadığı için beklentilerinizi çok yüksek tutmayın.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here