Yeni Passat 2015

-

Mac’teki Fotoğraflar’da yinelenen fotoğrafları silme

macOS'in önceki sürümlerinde, Fotoğraf Kitaplığınızdaki yinelenen fotoğrafları otomatik olarak izlemek için Mac'inize güvenmek bir seçenek...

Volkswagen VW Passat otomobil modelinin özelliklerini gözden geçireceğiz, otomobil denince aklımıza ilk olarak Ferrari vb gibi üst düzey otomobiller gelse de bütçe konusunda düşük fiyatlı otomobilleri toplum olarak tercih ediyoruz, bizlerde bugün sizler için B8 kod adlı 2015 model Passat otomobil modelinin tüm teknolojik özelliklerini sizlerle paylaşacağız.

Bir önceki modele (B7) 85 kilogram daha hafif olan ve %20 oranında daha iyi yakıt tüketimi yakan yeni passat modeli diğer modele göre 2mm daha ince bir tasarım sunuyor.

2.0 TDI 237 beygire kadar çıkabilen yeni model kullanıcılara 9 farklı motor seçeneği sunuyor, Passat tarihinde ilk olarak B8 modelinde kullanılan 154 beygir ve 107 beygirlik elektrik motoruna sahip donanım yer alıyor.

Elektrik motoru kullanıldığında 50 kilometre yol katedebilen B8 modeli diğer modele göre 14mm daha alçak bir tasarım sunuyor, üç barlı ön ızgarasının yanı sıra LED ışıklar ile mükemmel bir görsel şölen sunan otomobil içerisinde “Active Display Information” ismine sahip navigasyon özellikli dijital gösterge ekranı yer alıyor.

Yüksek Teknolojiyle Geliyor…

Direksiyon arkasında şık LED ışıklar ile dikkat çeken navigasyon özellikleri kullanıcıların aklına otomobil denince sıradan bir otomobilin yanı sıra teknolojik bir otomobili getirecek.

Otomobilin fiyatı hakkında şuan için herhangi bir bilgi bulunmuyor ancak 4-19 Ekim tarihlerinde Paris’te yapılacak olan otomobil fuarında tüm özelliklerin ve fiyat bilgisinin gün yüzüne çıkması bekleniyor.


Yeni Passat Variant Tanıtım Videosu


 

Yeni Passat Sedan Tanıtım Videosu

-- Reklam --

Microsoft Teams, en şık özelliklerinden birini Android uygulamasına getiriyor

Pandemi, çeşitli video konferans araçlarını ana akıma taşıyarak Zoom, Google Meet ve Microsoft Teams'i ön plana çıkardı. Kurumsal ve...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz