Ana SayfaTeknoloji HaberleriYeni Red Bull Racing E Scooter Satışa Çıktı!

Yeni Red Bull Racing E Scooter Satışa Çıktı!

Red Bull Racing e-scooter, 6.000 dolarlık bir fiyat etiketi ile geliyor. Müşteriler 600 dolar depozito yaptıktan sonra bir bekleme listesine katılacak olsa da artık ön siparişe açık. Bu harika şey, Red Bull'un geleneksel kırmızı ve siyah dış tasarımını taşıyor. Yarış pistinde bulunan arabaların bazı çılgın özellikleriyle birlikte geliyor. 

-

2022 son çeyrekte küresel akıllı telefon üretimi %11 düştü

Trendforce, küresel akıllı telefon pazarıyla ilgili en son araştırmasını yayınlayarak 2022'nin üçüncü çeyreğinde üretimde düşüş...

Sportif bir tasarıma ve 28mph (45km/s) azami hıza sahip Red Bull Racing e-scooter tanıtıldı. Yeni e-scooter, Formula 1 yarış arabasına benzer bir tasarıma sahip, ancak kentsel hareket için hazırlanmış. RBS#01, Red Bull yarış ailesinin en son üyesi ve yakında yollarda olabilir.

Bu harika şey, Red Bull’un geleneksel kırmızı ve siyah dış tasarımını taşıyor. Yarış pistinde bulunan arabaların bazı çılgın özellikleriyle birlikte geliyor. 

Üstelik, kısa sürede durmasını sağlayan delikli frenlerle donatılmış. Saatte 28 mil (45 km/s) azami hız sağlayan 750 W’lık bir elektrik motoruyla çalışıyor. 760Wh pil ünitesi, EV’ye tek bir şarjla 37 mil (~60km) menzil sağlıyor.

red-bull-racing-e-scooter

Red Bull Racing e-scooter’ın büyük tekerlekleri ve büyük lastikleri, zorlu arazilerde bile sürüş sırasında denge sağlıyor. Karbon fiber tasarım, cihaza sağlam bir yapı kazandırıyor ve 23 kilogram ağırlığında. Çukurlarda gezinirken bile e-scooterda dengeli bir sürüş garanti ediliyor.

Red Bull Racing e-scooter, 6.000 dolarlık bir fiyat etiketi ile geliyor. Müşteriler 600 dolar depozito yaptıktan sonra bir bekleme listesine katılacak olsa da artık ön siparişe açık. 

-- Reklam --

Oppo Find X6’nın Kamera Dizaynı Gün Yüzüne Çıktı

Oppo'nun Find X6 serisi amiral gemisi telefonlarını 2023'ün ilk çeyreğinde küresel pazarda duyurması bekleniyor. Serinin en az iki model (Find X6...

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz