Ana SayfaTeknoloji HaberleriYo Uygulaması Windows Phone İçin Yayınlandı

Yo Uygulaması Windows Phone İçin Yayınlandı

-

Windows Phone işletim sistemi gün geçtikçe ilerliyor, 3. Büyük işletim sistemi olarak tanınan Windows Phone işletim sistemi yeni gelen güncellemelerin yanı sıra mağaza yönünden kullanıcıları sürekli olarak yarı yolda bırakıyordu, gelen yeni Windows Phone 8.1 güncellemesinin verdiği geliştirici seçenekleri ile beraber yavaş yavaş artmaya başlayan uygulamalara bugün bir yenisi daha eklendi.

Android, iOS ve Windows Phone işletim sistemi için yayında olan Sosyal Ağ uygulaması Yo bugün Windows Phone içinde yayınlandı, genel olarak internet ortamında pek fazla tercih edilmediği için kullanılmayan sosyal ağ Yo 8 saat içerisinde geliştirilmiş, yatırım oranı ise 1.2 milyon değerinde.

Kısa süre önce yani 1 Nisan tarihinde ilk olarak iOS için geliştirilmiş olan sosyal ağ iOS işletim sisteminden hemen sonra Android için, Android’den sonra ise bugün Windows Phone için yayınlandı.

50 bini aşkın aktif kullanıcı sayısı ve 4 milyon bildirim oranı ile dikkat çeken sosyal ağ uygulamasını indirmek için Windows Phone mağazasına girip Yo yazmanız yeterli.

-- Reklam --

Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.

Haber bültenimize abone ol

En son haberler, teklifler ve özel duyurulardan haberdar olmak için.