Yota Phone

Akıllı telefon teknolojisi her geçen gün artış göstermekte ve her geçen saat yeni bir yenilik duyurulmaktadır. Bu konuda hemen her firma bir akıllı telefon çıkarmaktadır. Akıllı telefon teknolojisinin gelişmesindeki en büyük etken ise insanların bu alandaki iştahıdır. Bu cihazların hayatı kolaylaştırdığı için, pratik bir kullanım hizmeti sunduğu için, insanlar tarafından oldukça fazla tercih edilmesi sebebi ile firmalar artık bu alanda yaptıkları yenilikler de bile geri kalıp insanların istekleri karşısında yetersiz kalmaktadır.

Bu konuda yapılan her yenilik insanlara sunulmakta ve bu sayede de reklam yapılmaktadır. Firmaların bu alanda ki rekabet ortamı sayesinde her çıkarılan telefon neredeyse piyasadaki en iyi telefon olmaktadır. Bu yüzden de insanlar bu cihazlara oldukça fazla yönelmektedir.

iPhone’a Rakip Olacak

Bu konuda yapılan yeniliklerden bir tanesi de rus dev firmasının ürettiği Yota Phone’dur. Bu akıllı telefonun son zamanlarda oldukça revaçta olmasının nedeni ise, iPhone’a rakip olması. İki telefonun oldukça fazla benzer yanları vardır. Telefonun ileriki günlerde Amerika pazarına sürüleceği de belirtilmiştir. Bu konuda yapılan incelemeler de bu cihazın rakiplerine nazaran daha cüzi bir fiyat ile pazara sunulacağından dolayı, kullanıcıların da büyük bir ilgisini çekmektedir.

Bu cihaz, alanında ki en büyük rakibi olan Apple’a rakip olacak cinstendir. Yapılan açıklamalar doğrultusunda cihaz Amerika piyasasına 600 dolar gibi çok küçük bir fiyat ile satışa sunulacak.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0