Ana SayfaTeknoloji HaberleriYoutube 60 FPS Video İzleme Seçeneğini Açıkladı

Youtube 60 FPS Video İzleme Seçeneğini Açıkladı

-

Tangra LH1, Tesla Semi’ye Meydan Okumaya Geliyor!

Terraline tamamen yeni bir şirket olmayabilir, daha önce Solo Gelişmiş Araç Teknolojileri olarak biliniyordu. Şirket,...

En büyük video paylaşım sitesi olan Youtube.com bugün yeni yaptığı bir açıklama ile beraber 60 FPS video izleme seçeneğini açıkladı.

Bundan sonra kullanıcılar saniyede 60 kareye kadar görüntü alabilecek ve bu sayede izledikleri videoları daha net daha hızlı biçimde görüntüleyebilecek, saniyede 60 kareye kadar görüntüleme yapabileceğiniz Youtube bugünden itibaren 60 FPS seçeneğini kullanıcılara uygulayacak.

Kullanıcılar bundan sonra 40 FPS veya 60 FPS görüntü kalitesi alabilecekler, yani bundan sonra izlediğiniz videolar saniyede 60 kare görüntüleme yeteneğine sahip olacak.

Youtube yaptığı yeni açıklamada kullanıcıların bundan sonra 24 FPS kare görüntü biçimine mahçup kalmayacaklarını istedikleri zaman 60 FPS video izleyebileceklerini açıkladı.

En çok oyun severler ve film severler sevindi, oyun severlerin bildiğiniz üzere sürekli oyun videoları izlediğini biliyoruz, ancak film severler’de oyun severler kadar sevinmiş durumda.

-- Reklam --

WhatsApp Muadili Uygulamalar 2023

Mesajlaşma uygulamalarının pandemi sırasında her zamankinden daha önemli olduğu kanıtlandı, bu nedenle onlardan vazgeçmek artık söz konusu değil. İster...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz