YouTube’a Ücretli Video Geliyor

Söylentilere göre ilerleyen zamanlarda bazı YouTube videolarını izleyebilmek için belli bir miktar para ödememiz gerekecek.

Dünyanın en büyük video platformu olmasının yanında günlük ziyaretçi sayısında da yukarılarda bulunan YouTube, kullanıcılarını sinirlendirebilecek bir yenilik ile karşımıza çıkabilir. Dün açıklanan bilgilere göre kullanıcıların bazı videoları görüp izleyebilmeleri için para ödemeleri gerekecek, bu özelliğin yakın bir tarihte ekleneceği konuşuluyor.

YouTube’un yaptığı bu bildirinin detaylı bir anlatımla su yüzüne çıkması için beklenen tarih 21 Ekim, bu tarihte düzenlenecek olan etkinlikte bu gelişlemeler hakkında daha net bilgiler alabileceğiz.

YouTube'a Ücretli Video Geliyor

YouTube bu açıklamayı yaparken sitenin normal düzeninin bozulmayacağını eskiden olduğu gibi ücretsiz ve tek gelir kaynağı reklamlar olan bir site olarak kalacağını belirtti. Bu uygulamadaki hedef kanallar büyük ihtimalle az sayıda videosu olmasına rağmen milyonlarca takipçisi olan şarkıcı ve ünlü kimselerin kanalları olacaktır, bu sayede şarkı ve icra ettikleri sanatı sadece YouTube kanalından yayınlamalarını sağlayıp hem yapımcıları kendine bağlamayı hem de onlara para kazandırmayı hedefliyorlar gibi gözüküyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0