Ana SayfaTeknoloji HaberleriYouTube’a Video Düzenleme Seçeneği

YouTube’a Video Düzenleme Seçeneği

-

Eternal Fire Team Liquid’i Yenerek Play-Off’a Kaldı

Temsilcimiz Eternal Fire, ESL Pro League Season 18'in D Grubu’nda “Last Chance aşaması” finalinde play-off...

İnternet ortamında son derece aktif bir biçimde kullanılarak, bir çok kullanıcının halen daha ilgisini çeken YouTube, sanal alemin devlerinden bir tanesi olarak sayılabilir. Bu tür bir web sitesi olarak öne çıkmasının sebepleri arasında sürekli kendini güncelleyerek, kullanıcılarına sürekli farklı yenilikler getirmesi sayılabilir.

YouTube Android Uygulamasında Yeni Özellik

YouTube'un Android uygulaması
YouTube’un Android uygulamasına farklı bir özellik getirildi


YouTube’a sadece kişisel bilgisayarınızdan değil, akıllı telefonlarınızdan da giriş yaparak; video izleme veya yükleme seçeneklerini kullanabilirsiniz. YouTube’un Android işletim sistemini içeren yeniliklerinden bir tanesi daha uygulamaya sunularak, bu bağlamda daha aktif bir kullanım sağlanması amaçlanıyor.

YouTube’a hem telefonlardan hem de bilgisayarınızdan video ekleyebiliyordunuz. Bu yeni gelen özellik ile Android telefonlarınızda yer edinmiş videoları yüklerken düzenleme seçeneği ile de karşı karşıya gelebileceksiniz.

YouTube’a yüklenen videolara, önceden bu tür bir müdahale etme seçeneği bulunmuyordu. Bu yüzden istemediğiniz sahneleri de yüklemek istediğiniz videoda yer edinmesi zorunlu bir durum oluşturuyordu. Android’e gelen yeni uygulama ile video yükleme esnasında karşınıza çıkacak iki kontrol paneli ile buna bir çözüm getiriliyor. Bu tür çözümü sağlayan iki panel, videonun başlangıç ve bitiş zamanlarını sizin ayarlamanızı sağlayarak, bu noktada daha kaliteli ve içinize sinecek videoların ortaya çıkmasını sağlıyor. Bunun yanı sıra videonun ön izleme seçeneği de oluşturularak, istediğiniz düzeyde yükleme yapılıp yapılmadığını da öğrenmiş oluyorsunuz.

Tesla patent konusunda BYD’nin çok gerisinde kalıyor

Son veriler, Çinli otomotiv devi BYD'nin elektrikli araçlarla (EV) ilgili patent sayısı bakımından Tesla'ya karşı önemli bir üstünlüğe sahip...
Selin Polat
Selin Polathttps://www.cepkolik.com
Boğaziçi Üniversitesi'ni bitirdikten sonra kendimi teknolojiye verdim ve her türlü teknolojik ürünler ile ilgilendim. 1 Nisan itibari ile de Cepkolik.com ekibinde yer aldım. Ekibimizle birlikte teknoloji ile ilgili en güncel haberleri ve incelemeleri sizlere tüm detayları ile birlikte ulaştırmayı hedefliyoruz

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz