YouTube’dan Sosyal Ağ Geliyor!

Youtube son günlerde kendini farklı bir değişikliğe gönderirken Youtube Community adında bir yeni sosyal ağ platformu kuracağı öğrenildi.

Vlogger ve ya Youtuber kullanıcılarının oldukça fazla ilgi görmesinden dolayı böyle bir platformu hazırlamayı düşünen Youtube bu sayede milyonlarca abone sayısına ulaşılabileceğini düşündü. Milyonlarca takipçinin videolarını yayınlayan Youtuberlar ile daha net iletişim kurabilmesi adına sosyal ağ oluşturuyor. Youtube Community adı ile gelecek olan topluluk ile beraber artık daha interaktif bir video ağına dönüşüyor.

Video yayıncıları ile takipçilerinin aynı ortamda olacağı Youtube Community ayrıca siteye olan ilgiyide arttıracağı düşünülmekte. Gelecek olan bu yeni sistem için ilk denemeler başlamış ve denemeler ile birlikte Youtube Community ilk sınavdan geçecek gibi görünüyor. Tüm sınavları ve denemeleri aşabilirse hiç bir gecikme söz konusu olmaksızın kullanıcılara sunulması bekleniliyor.

Youtube Community Nasıl Kullanılacak? 

Youtube Community  ile beraber Youtuberlar kanal üzerinden bir bağlantı paylaşacak bu sayede takipçileri bu bağlantı üzerinden direk geçiş yapmış olacak. Bu sayede iletişim kurabilecek kullanıcılar .gif ve bağlantı adresi gibi bir çok içerik paylaşabilecek. Bunla sınırlı kalmayan Youtube platform kişiler arası küçük sohbetlerede imkan sunmakta. Aslında Facebook’un haber akışına benzetilen  bu sistem ciddi anlamda tutulacak gibi görünüyor. Şimdiden oldukça ilgi gören bu sistem bakalım ne zaman gelecek. Youtube için şuanda beklentiler oldukça yüksek durumda. Merakla bekliyoruz.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0