Ana SayfaTeknoloji HaberleriYüksekova Devlet Hastanesi hacklendi

Yüksekova Devlet Hastanesi hacklendi

-

OnePlus, iki yeni PC monitörünü duyurdu

OnePlus, 12 Aralık'ta Hindistan'da iki yeni oyun monitörünü piyasaya süreceğini duyurdu.İki modelden biri, 27 inçlik...

Yapılan analizlere göre günde 75 bin internet sitesi hackleniyor, gelişen teknoloji sayesinde kullanıcılar artık hack yapmanın sürekli olarak kolay yollarını buluyorlar, günümüzde en sık kullanılan ve bir hack türü olarak sayılan DDOS gibi yöntemler kullanıcıları hack yapmaya iteliyor.

Bugün gelen bilgilere göre ColdHacker adlı kürt hackerlar Yüksekova Devlet Hastanesi resmi internet sitesini hacklediler, üst tarafta dediğimiz üzere günde 75 bin sitenin hacklendiği düşünüldüğünde Türkiye tarafından internet sitelerinin hacklenmesi oldukça anlaşılabilir.

Kendilerini kürt hackerlar olarak belirten grup sitenin admin paneline şu açıklamayı yerleştirdi, arka planda, kürtçe müzik koyan hackerların yazdıkları mesajlar şöyle.

“BU SİTE COLDHACKERS GRUBU MİLİTANLARI TARAFINDAN HACKLENMİSTİR @CODE-H KURMANCİ . HASTANEDE TORPİLE SON BEN O hastane Personelini Yakınlarına Yaptigi Torpili kiniyorum. Eger ki adam gibi yönetemeycekseniz birakin. BASHEKİM==>neden net imkani olmayanlar sabah en erken gelse bile son numarayi aliyor. İlla hastanede calisanimiz mi torpilimiz mi lazım.Edi Bes …Coldhackers Militan’s @Code-h Kurmanci For Gewer DipNot::>>Sisteme Zarar Verilmemistir”

 

-- Reklam --

Netflix mobil uygulamasına yedi yeni oyun geliyor

Netflix, Android ve iOS için mobil uygulamasında oyun portföyünü istikrarlı bir şekilde genişletiyor ve kataloğa yedi yeni ekleme var....

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz