Ana SayfaTeknoloji HaberleriAmazfit Band 5'in Temel Özellikleri Ortaya Çıktı!

Amazfit Band 5’in Temel Özellikleri Ortaya Çıktı!

-

Huami bir süredir bir akıllı bant piyasaya sürmedi fakat yakında Amazfit Band 5 adı altında yeni bir akıllı bant piyasaya sürebilir.

Akıllı bant FCC tarafından onaylandı ve liste akıllı bantın bazı önemli özelliklerini ortaya koydu. İlk olarak GadgetsandWearables tarafından bildirilen Amazfit Band 5, yeniden adlandırılmış bir Mi Band 5 olabilir.

FCC listesi, bandın ambalajının bir görüntüsünü içeriyor ve bazı temel özellikler ve daha fazla bilgi içeriyor. Amazfit Band 5’in model numarası A1931 olarak açıklandı. 125mAh bataryaya sahip ve Bluetooth 5.0 BLE ile Android 5.0 ve üstü ile iOS 10.0 ve üstünü çalıştıran cihazlara bağlanıyor. Kutunun içinde bandın kendisi ve bir şarj kablosu olacak.

Amazfit-Bant-5

Amazfit Band 5, 5ATM‘ye kadar suya dayanıklı olacak. Ayrıca sürekli kalp atış hızı izleme, çoklu spor modları, AMOLED ekran ve bağlı GPS bulunduracak. Akıllı bandın görüntüsü yok, ancak özelliklerinin çoğunun Mi Band 5’inkine benzediğinden, aynı tasarıma sahip olabilme ihtimali muhtemel.

Amazfit Band 5 küresel bir lansman yapıyorsa, aynı pazarlarda piyasaya sürülmeme olasılığı var. Bu yeni akıllı bandın şu anda ne zaman piyasaya çıkacağıyla ilgili bir haber bulunmuyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here