Ana SayfaİncelemeAmazon Echo Show 15 İncelemesi

Amazon Echo Show 15 İncelemesi

Bugün sizlerle Amazon Echo Show 15 incelemesinde bulunacağız.

-

Xiaomi 12 Pro İnceleme

Xiaomi 12 Pro, olağanüstü yüksek performans ve şarj hızları için bol miktarda ham güç barındırıyor, ancak pil ve kamera...

Bugün sizlerle Amazon Echo Show 15 incelemesinde bulunacağız;

Amazon’un Echo Show 15’i (249,99 $) şirketin şimdiye kadarki en büyük ve en benzersiz akıllı ekranıdır : Bir resim çerçevesini andırır ve duvarda asılı gibi dururken, widget’ları ve yüz algılama özellikleri onu her üyeniz için yararlı bir bilgi merkezi haline getirir. Ev halkı Bununla birlikte, ses ve kamera kalitesi hayal kırıklığı yaratıyor, widget’lar şu anda çok sınırlı ve hem widget’lar hem de yüz algılama diğer Echo Show cihazlarında kullanıma sunulacak. Duvarınıza asmak için özellikle akıllı bir ekrana ihtiyacınız yoksa, Amazon’un diğer Yankı Gösterileri size daha iyi hizmet edebilir. Örneğin, 129,99 $‘lık Echo Show 8, Echo Show 15‘in yarısı kadar maliyetlidir ve üstün hoparlörler sunar. Ve 249,99 $ karşılığında Echo Show 10 kameralarının sizi odanın içinde takip etmesini sağlayan motorlu taban sayesinde görüntülü aramalar için en iyi modeldir.

Echo Show 15, 9,9 x 15,8 x 1,4 inç (HWD) ölçülerinde ve 4 pound, 4 ons ağırlığındadır. Çerçeveli, keçeleşmiş bir sanat eserine benziyor. 0,7 inç beyaz kenarlıklı 15 inç ekran, çekici, minimalist bir görünüm için 0,4 inç mat siyah metal çerçeveyle çevrili bir cam panelin altına oturur.

Echo Show 15

Beyaz mat çerçevenin sol köşesindeki 5 MP‘lik bir kamera, temiz estetiği vurgulayan tek unsur. Çerçevenin kameranın solundaki kenarı, eller serbest Alexa kullanımı için iğne deliği mikrofonları barındırırken, bu köşenin sağındaki kenarda fiziksel bir kamera kapağı anahtarının yanı sıra mikrofon sesini kapatma, ses kısma ve ses seviyesi düğmeleri bulunur.

Echo Show 15’in arkası, dört vida deliği ile birlikte verilen montaj braketi için kare şeklinde bir oluğa sahiptir. Dairesel bir girinti, güç konektörünü ve servis için bir mikro USB bağlantı noktasını barındırır. 

Ayrıca bkz: ASUS Yeni 4K Oyuncu Monitörü Piyasaya Sürdü

-- Reklam --

GENEL DEĞERLENDİRME

Ekran
7
Ergonomi
8
Performans
7

DEĞERLENDİRME ÖZETİ

Echo Show 15'in ana avantajı, duvara monte edilebilmesidir ve açıkçası, onu elde etmenin tek nedeni budur. Evet, ekran güzel ve güzel bir dijital fotoğraf çerçevesi oluşturuyor, ancak özelliklerinin geri kalanı yeteri kadar iyi değil. Artı, kamerası bir şekilde daha küçük Echo Show cihazlarından bile daha kötü. Duvarınızda akıllı bir ekran olması fikrine gerçekten bağlı değilseniz, Amazon'un diğer Echo Show'larından birini tercih etmelisiniz.

İnceleme yap

Batarya Ömrü
Ekran
Kamera
Performans
Tasarım

Kullanıcı İncelemeleri (0)

Bu makalenin henüz bir incelemesi yok.
Youtube kanalımıza abone ol! Mi Band 6 ya da Steelseries Rival 3 senin olsun.
Mustafa
Mustafa
Teknoloji ve oyun dünyasında olan gelişmeleri takip edip sizlerle paylaşıyorum. Ayrıca reklam sektöründe bulunmaktayım. Unutmadan daima teknolojiyi takip et :)

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Echo Show 15'in ana avantajı, duvara monte edilebilmesidir ve açıkçası, onu elde etmenin tek nedeni budur. Evet, ekran güzel ve güzel bir dijital fotoğraf çerçevesi oluşturuyor, ancak özelliklerinin geri kalanı yeteri kadar iyi değil. Artı, kamerası bir şekilde daha küçük Echo Show cihazlarından bile daha kötü. Duvarınızda akıllı bir ekran olması fikrine gerçekten bağlı değilseniz, Amazon'un diğer Echo Show'larından birini tercih etmelisiniz.Amazon Echo Show 15 İncelemesi