Android İçin En İyi Okçuluk Oyunları 2021

Eski faaliyetlerimizden biri olan okçuluk, sanal ortamda da ilgiyle karşılanıyor. Bu yazımızda Android için en iyi okçuluk oyunlarının bir listesini yaptık.

1- Archery Big Match

Archery Big Match, iyi fakat şaşırtıcı olmayan grafiklere sahip basit bir okçuluk oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular hareketli hedeflere nişan alıyor ve hedefi vurmaya çalışıyor. Oyun, çevrimdışı, yerel çok oyunculu oynamanıza yardımcı olacak çeşitli öğeler, 16 dil desteği ve çoklu oyun modları içeriyor.

2- Archery Club

Archery Club, oyunculara vurmak için bazı hedeflerle birlikte bir yay ve ok veriyor. Tipik bir ilerleme sistemine sahip. Oynadıkça yükseltmeler kazanıyorsunuz ve ardından bu yükseltmelerle daha iyi performans gösterebiliyorsunuz. Oyun ayrıca diğer oyuncularla yüzleşebileceğiniz çevrimiçi bir PvP modu da içeriyor. 

3- Archery Elite

Archery Elite, mobil cihazlar için gelecek vadeden başka bir okçuluk oyunu olarak listemizde yer alıyor. Bu, çevrimiçi PvP modu, çevrimdışı mod, tonlarca açılabilir içerik ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarıyla çeşitli bir deneyim sunuyor. Oyunun rekabetçi doğası ve oynaması ücretsiz fiyat etiketi, para harcamadan kazanmayı zorlaştırıyor.

4- Archery Master 3D

Archery Master 3D, Google Play’de 900.000’den fazla inceleme ile bu yazı yazıldığı sırada Android’deki en popüler okçuluk oyunlarından biri olarak listemize girmeye hak kazanıyor. Oyun dört konum, toplanacak yaklaşık iki düzine parça, 100’den fazla seviye ve çevrimiçi PvP çok oyunculu içeriyor.

5- Archery Physics Shooting Challenge

Oyun 70 seviye, şaşırtıcı derecede iyi grafikler, iyi yay ve ok uçuş mekaniği ve çevrimdışı oyun desteği sunuyor. Oldukça basit bir hedef vurma oyunu, ancak bütçesi olanlar için ucuz bir oyun.

6- Archery World Champion 3D

Archery World Champion 3D, gelecek vadeden başka bir okçuluk oyunudur. Aynı zamanda en büyüklerinden biridir. Oyun 390 tek oyuncu seviyesi, 270 çift oyun seviyesi ve bir çevrimiçi sosyal oyun modu ile birlikte geliyor.

İlginizi Çekebilir: Android İçin En İyi Basketbol Oyunları 2021

7- Bowmasters

Bowmasters, Miniclip’in bu listedeki iki okçuluk oyununun ikincisi olarak karşımıza çıkıyor. Bu daha çok retro tarzı bir arcade okçuluk oyunu diyebiliriz. Oyun bize biraz Angry Birds’ü hatırlatıyor. Oyun 41 karaktere, çeşitli silahlara, PvP’ye ve çoklu oyun modlarına sahip.

8- Ninja’s Creed

Ninja’s Creed, bu liste için bir joker karakter seçimi diyebiliriz. Teknik olarak keskin nişancı tarzı bir oyun. Görevlere çıkıyorsunuz, hedefleri takip ediyorsunuz ve çoğu keskin nişancı oyununda olduğu gibi onları yok ediyorsunuz. Ancak, bazen bunda bir yay ve ok kullanıyorsunuz. 

9- Stickman Archery Games

Aslında, çeşitli geliştiriciler tarafından Stickman başlıklı birkaç iyi okçuluk oyunu var. The Archers 2, Stickman Archers ve Stickman Archer dahil birkaçını denedik ve hepsi aşağı yukarı aynı şekilde çalışıyor. Çöp adam olarak diğerlerini vurmaya çalışıyorsunuz.

10- Tiny Archers

Tiny Archers bir başka popüler okçuluk oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Biraz kule savunması ve Angry Birds karışımı bir oyun. Bir kulede okçu olarak oynuyorsunuz ve karşıdan gelen kötü adamlara kulenize saldırmalarını önlemek için ok fırlatıyorsunuz. Oyun ayrıca dört oynanabilir karakter, çeşitli düşmanlar, dört hikaye modu, 130 seviye ve bazı RPG öğeleri içeriyor.

Cepkolik
Logo
Register New Account
Ürünleri karşılaştır
  • Total (0)
Karşılaştır
0