Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple, Avrupa'da Kendi Kendini Onarma Programını Başlatıyor

Apple, Avrupa’da Kendi Kendini Onarma Programını Başlatıyor

Apple, tüm orijinal Apple bileşenlerinin, Apple ağındaki yetkili onarım sağlayıcıları tarafından sunulanlarla aynı şekilde fiyatlandırılacağına söz verdi. Müşteriler ayrıca değiştirilen parçalarını geri dönüşüm ve yenileme için Apple'a gönderebilecek ve çoğu durumda geri ödeme de alabilecek.

-

Spotify Premium Ücretlerine Zam Geldi!

Günümüzün en çok kullanılan uygulamalarının başında gelen Spotify, premium abonelik ücretlerine Şubat ayında %42 oranında...

Nisan ayında Apple, ABD’de self servis onarım programını başlattı. Ek olarak işletme, söz verdiği gibi programı Avrupa’ya da getirdi. Orijinal Apple araçları ve parçaları artık Belçika, Fransa, Almanya, İtalya, Polonya, İspanya, İsveç ve Birleşik Krallık’ta bu program aracılığıyla satın alınabilecek.

Aletler, orijinal Apple parçaları ve onarım kılavuzları, Apple’ın özel Apple Self-Service Repair Store aracılığıyla kullanıma sunuldu. Apple, iPhone 12 ve iPhone 13 modelleri için yardım sunuyor ve Apple Silicon ile donatılmış Mac bilgisayarlar, en tipik onarımların çoğunu gerçekleştirebilecek.

Kendi akıllı telefon onarımlarını yapmak isteyen kullanıcıların, support.apple.com/self-service-repair adresindeki ürünün onarım kılavuzuna başvurması gerekiyor. Gerekli aletler ve parçalar daha sonra Apple Self-Service Repair Store ziyaret edilerek sipariş edilebiliyor.

Apple-iPad-10
Apple iPad

Tek bir onarım için alet satın almak istemeyen müşteriler, Apple’ın 49 dolarlık araç kiralama kitleri sayesinde bu uzman onarım araçlarına erişmeye devam edecek. Müşteriler, haftalık kiralamalarda kitler için ücretsiz gönderim alacaklar.

Apple, tüm orijinal Apple bileşenlerinin, Apple ağındaki yetkili onarım sağlayıcıları tarafından sunulanlarla aynı şekilde fiyatlandırılacağına söz verdi. Müşteriler ayrıca değiştirilen parçalarını geri dönüşüm ve yenileme için Apple’a gönderebilecek ve çoğu durumda geri ödeme de alabilecek.

-- Reklam --

Xiaomi Pad 6 ve Pad 6 Pro Sızıntıları Paylaşıldı!

Xiaomi Pad 5 ve Pad 5 Pro, 2021'de Xiaomi'nin tablet serisini yeniden canlandırdı. Aradan geçen bir yıl sonunda Xiaomi,...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen isminizi buraya giriniz