Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple Watch Series 3'ün Asıl Prototipi Sızdırıldı

Apple Watch Series 3’ün Asıl Prototipi Sızdırıldı

Zompetti, prototipin şirketin o zamanlar test ettiği bir Apple Watch 3 prototipi olduğunu söylüyor. Prototip görüntüsünden, Apple'ın kan basıncı izleme işlevi görebilecek bir çift akıllı konektör dahil etmeye çalıştığı görülüyor. Konektörler, saatin kayışının oturacağı yerde bulunuyor; bu, işlevi yerine getirmek için akıllı kayışla birlikte çalışacağı anlamına geliyor.

-

Cihazda benzersiz bir akıllı konektörü destekleyen Apple Watch Series 3‘ün bir prototip görüntüsü paylaşıldı. Gizli bağlantı noktası, Apple Watch’ların normal bir özelliğidir ve bu, Apple ve diğer dahili şirketler tarafından kolay dahili tanılama sağlar. Prototip Guilio Zompetti tarafından paylaşıldı ve Apple iPad’in Smart Connector’ına çok benzeyen, ancak çok daha küçük olan iki bağlantı noktasının daha varlığını gösterdi.

Apple Watch, yıllar içinde sağlık – fitness danışmanlığı ve verisi sağlayabilen güçlü bir akıllı giyilebilir cihaza dönüştü. Apple Watch, koronavirüs pandemisi sırasında daha da işe yarar hale geldi. Semptomlar ortaya çıkmadan birkaç gün önce koronavirüsün başlangıcını tahmin edebilen cihazlara dönüştürüldüler.

Zompetti, prototipin şirketin o zamanlar test ettiği bir Apple Watch 3 prototipi olduğunu söylüyor. Prototip görüntüsünden, Apple’ın kan basıncı izleme işlevi görebilecek bir çift akıllı konektör dahil etmeye çalıştığı görülüyor. Konektörler, saatin kayışının oturacağı yerde bulunuyor; bu, işlevi yerine getirmek için akıllı kayışla birlikte çalışacağı anlamına geliyor.

Bununla birlikte, tansiyon sensörünün nasıl uyum sağlayacağı bilinmiyor, çünkü tipster bu yönde herhangi bir ek bilgi sağlamadı. Apple, Watch Series 7‘yi piyasaya sürmeye hazırlanıyor ancak bu özelliğin modele girip girmeyeceğini söyleyemeyiz.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

KaynakTwitter

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here