Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple Watch Series 8, 2022'de daha büyük bir ekran ile gelebilir

Apple Watch Series 8, 2022’de daha büyük bir ekran ile gelebilir

Apple, gelecek yıl Apple Watch serisine üçüncü bir boyut getirebilir ve bugüne kadarki en büyük ekranı "Apple Watch 8" alabilir. Bir analist, Apple Watch'un üçüncü, daha büyük bir boyut alabileceğine inandığını tweetleyerek Apple'ın Apple Watch serilerini gelecek yıl daha da genişletebileceğini öne sürdü.

-

Apple, 2022 için daha büyük ekranlı bir Apple Watch üzerinde çalışıyor olabilir. Sektörün içinden ve Ekran Tedarik Zinciri Danışmanları CEO’su Ross Young’a göre, Apple’ın Watch Series 8‘i gelecek yıl piyasaya çıktığında üç adede kadar ekran boyutuna sahip olabilir.

Şu anda, satışa sunulan yeni Apple Watch Series 7, kendisinden önceki Series 6‘nın 40mm ve 44mm’sinden daha yüksek olan 41mm ve 45mm olmak üzere iki boyutta geliyor. Dolayısıyla Apple Watch Series 8‘in 45 mm’nin ötesine geçmesi mümkün.

Bu arada, popüler analist Ming-Chi Kuo‘ya göre Apple Watch Series 8, vücut sıcaklığınızı (bazı mevcut akıllı saatlerde olduğu gibi cilt yüzeyi değil, zihin) izleme yeteneği gibi yeni sağlık yönetimi özellikleri ekleyecek. Ancak bunun nasıl çalışacağı açık değil.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

Cevap Ver

Lütfen yorumunuzu girin!
Please enter your name here