Ana SayfaTeknoloji HaberleriApple Watch Ultra muadili boAt Wave Genesis satışa çıktı!

Apple Watch Ultra muadili boAt Wave Genesis satışa çıktı!

BoAt Wave Genesis'in fiyatı 27 dolar. Bordo, Siyah, Koyu Mavi ve Turuncu renklerinde sunuluyor. Akıllı saat Flipkart'tan ve markanın resmi internet sitesinden satın alınabiliyor.

-

IMDb, 2023 Yılının En Popüler Dizi ve Filmlerini Açıkladı!

Günümüzün en büyük dizi ve film veritabanı olarak faaliyetlerini gösteren ıMDb, 2023 yılının enleri...

Yeni bir Apple Watch Ultra klonu var. Apple’ın yeni rakibi boAt’tan geliyor ve boAt Wave Genesis olarak adlandırılıyor. Geçmişte birçok marka, Apple’ın Watch Serisi ve Ultra cihazlarıyla aynı akıllı saatleri piyasaya sürdü.

BoAt Wave Genesis, Apple Watch Ultra’ya tamamen benziyor. Dönen taçlı metal bir gövdeye ve sağ tarafta fiziksel bir düğmeye sahip. Cihazda Ocean Band kayışlar bulunuyor. Akıllı saat, HD çözünürlük ve 500 nit ekran parlaklığına sahip 1,96 inç ekrana sahip kare bir kadrana sahip. IP68 derecesine sahip olduğundan toza ve suya karşı dayanıklı.

Sağlık ve fitness özelliklerine gelince, boAt Wave Genesis bir kalp atış hızı monitörü ve SpO2 sensörüyle donatılmış. Hareketsiz uyarıları ve rehberli nefes alma seanslarını içeriyor. Giyilebilir cihaz 100’den fazla spor modunu takip etme kapasitesine sahip. Ayrıca Google Fit ve Apple Health ile de uyumlu.

boAt-Wave-Genesis-

boAt Wave Genesis, dahili mikrofon ve hoparlör aracılığıyla Bluetooth araması desteğiyle birlikte geliyor. Hızlı tuş takımı sunuyor ve cihazda 20 kişiyi saklama kapasitesine sahip. Akıllı saat, kamera ve müzik kontrolü, canlı kriket skorları, hava durumu güncellemeleri, bildirimler ve daha fazlası gibi kullanışlı özellikleri bir araya getiriyor. Tek şarjla 5 günlük pil ömrü sunduğu iddia ediliyor.

BoAt Wave Genesis’in fiyatı 27 dolar. Bordo, Siyah, Koyu Mavi ve Turuncu renklerinde sunuluyor. Akıllı saat Flipkart’tan ve markanın resmi internet sitesinden satın alınabiliyor.

Avatar Frontiers of Pandora İnceleme Puanları ve Yorumları Belli Oldu

Massive Entertainment, Ubisoft ve FoxNext tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yarın (7 Aralık 2023) itibariyle yayınlanacak olan Avatar Frontiers...
Ayşen Sıla
Ayşen Sıla
Yeni dünyaya olan merakımla birlikte pekişen yazım alanında da kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Tam şu anda kendi kitabımı kaleme alırken, dünyamızı kuşatan ve hayatımızın bir parçası haline gelen teknolojiye dair her şeyi ilgiyle takip ediyorum.