Ana SayfaTeknoloji HaberleriCanon Yeni Modellerini Tanıttı!

Canon Yeni Modellerini Tanıttı!

-

Canon, fotoğraf makinesi, yazıcı ve ağ kameraları sektöründe son yeniliklerini duyurdu. Etkinlikte Canon EOS 1D X Mark II, EOS 80D, EOS 5Ds ve EOS 5DsR modelleri göz doldurdu!

Canon, en yeni ürünleri ve çözümlerini BRANDNEWS’16’da duyurdu. Ortaköy Kethüda’da yapılan etkinliğe, sektörün önde gelen fotoğrafçıları, üniversitelerin fotoğraf bölümü öğrencileri ve öğretim görevlileri, çeşitli fotoğraf kurslarından öğrenciler ile baskı ve ağ kameraları sektörlerinden temsilcilerin de yer aldığı 300 kişi katıldı. Kethüda’da her odada farklı bir ürün farklı konseptte ziyaretçilere sunuldu.

Canon’un tasarruf rekorları kıran yazıcısı Pixma G3400 için hazırlanan odada ziyaretçiler fotoğraflarını kendileri bastılar. Projektör odasında da Canon’un sinema sektörüne yönelik çalışmaları sergilendi.

Düzenlenen etkinlikte, EOS 1D X Mark II, EOS 80D, EOS 5Ds ve EOS 5DsR Canon’un en çok ilgi gören fotoğraf makinaları oldu.

Canon Ürün Yöneticileri Cüneyt Akman, yaptığı açıklamada Canon’un 2016 yılında 110 milyon lens üretimi ve 80 milyon gövde üretim rakamlarına ulaştığını söyledi.

Canon Yeni Modellerini Tanıttı!

En hızlı kamera Canon’un

Firma çalışanlarından Mert Gündoğdu, bu yıl en dikkat çeken ürünlerden birinin Canon 1D X Mark II olduğunu söyledi. Saniyede 16 kare çekim yapma yeteneği bulunan cihaz dünyanın en hızlı full frame kamerası olarak tanınıyor. Cihaz en yakın rakibinden 2 kat daha fazla hız sunuyor.

Teknolojik ürünleri incelediğimiz kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz

Düzenli çekiliş yaparak abonelerimize muhteşem hediyeler dağıtıyoruz.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here